Zarejestruj

co po otrzymaniu dotacji

Dotacje z UE (Unii Europejskiej) dla polskich firm. Jak pozyskać wsparcie z Funduszy Unijnych?
Jakie warunki trzeba spełniać by otrzymać dofinansowanie z programów unijnych. Zadaj pytanie, a szybko otrzymasz odpowiedź.

co po otrzymaniu dotacji

Postprzez Palaryna » Cz sty 05, 2017 1:06 am

Hej, dziś się dowiedziałem że dotacja trafi w moje ręce. Od czego zaczynaliście - zwłaszcza mam tu ludzi którzy brali na sklepy internetowe, na ich rozwój.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: co po otrzymaniu dotacji

Postprzez liam » Pn sty 09, 2017 10:23 pm

Ja miałem na linię produkcyjną więc raczej Cię to nie zainteresuje. Ale jeśli chodzi o taki sklep internetowy to raczej zainwestowałbym w całkowicie nowe oprogramowanie od strony graficznej itd, żeby więcej można było ogarnąć przy mniejszym nakładzie pracy :) Do tego szata - coś jak przy allegro masz szablony, w sklepie przecież też chyba grafika potrzebna.

Postprzez MarcinProchowski » Wt sty 10, 2017 5:09 pm

No dobra, ale on ten sklep już ma i te wszystkie grafiki jak sądzę. Bo by dostał na start a nie na rozwój. No chyba, że...masz na start i nie sprecyzowałeś?

Postprzez Palaryna » Śr sty 18, 2017 2:58 am

to już mniejsza o większośc Panowie (lub jeśli są to również Panie), bo tamten rozdział zamknięty. pieniądze zostaną przeznaczone na rozwój strony technicznej w firmie - oprogramowania, grafiki itp. reszta już została rozdysponowana i kto inny zajmuje się pomysłami na to. a co do samej takeij informatycznej strony to chyba nie są to wcale jakies drogie koszty, co nie?

Postprzez MarcinProchowski » Cz sty 19, 2017 11:31 pm

Alez to już zależy dużo co masz na myśli. o ile oprogramowanie możesz miec za free na początku a pźóniej płacić piątkę miesięcznie, o tyle żeby grafikę dla sklepu naprawdę ładną skołować to będzi nawet kilka tysięcy. musisz sprecyzować, inaczej nikt Ci nie odpowie

Postprzez liam » Pt sty 20, 2017 3:55 am

tak, a jak już podramatyzowałes to szablony są za zero złotych np aleszablony.pl i działają jak w bajce bo są w ofercie mega profesjonalnej firmy. także nie ma co kwiczeć za jedną czy drugą stroną - wszystko ma swoje za i przeciw, trzeba tylko się ładnie umieć w tym odnaleźć ;)

Postprzez MarcinProchowski » Wt maja 23, 2017 8:58 am

Cześć Panowie ponownie, widzę że RWD za free udostępnione w sellingo esprzedaży, ahh trzeba było poczekać te trzy miesiące jeszcze ;)

Powrót do Dotacje Unijne