Zarejestruj

Dotacje dla bezrobotnych na założenie firmy

Dotacje z UE (Unii Europejskiej) dla polskich firm. Jak pozyskać wsparcie z Funduszy Unijnych?
Jakie warunki trzeba spełniać by otrzymać dofinansowanie z programów unijnych. Zadaj pytanie, a szybko otrzymasz odpowiedź.

Re: Dotacje dla bezrobotnych na założenie firmy

Postprzez marekzegarek » Pt paź 16, 2015 11:40 am

Potwierdzam. Sam dostałem dofinansowanie w ramach poprzedniej perspektywy. Dzięki pozyskanej kasie udało nam się wdrożyć system do zarządzania i platformę B2B. Na początku próbowaliśmy sami pisać wniosek, ale rozłożyliśmy ręcę i stwierdziliśmy, że lepiej jest powierzyć to w sprawdzone ręce. Myślę,że taka decyzja przyczyniła się do pozytywnego rozpatrzenia naszego wniosku ;) Także jeśli ktoś z Was dla bezpieczeństwa będzie też chciał napisać taki wniosek z firmą doradczą, to mogę polecić Supre z poznania p www.supraserwis.pl

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez Mariusz73 » Pn gru 07, 2015 11:36 am

Warto, warto! ;) Jestem na to najlepszym przykładem. Tylko ja skorzystałem z pomocy firmy Supra Serwis z Poznania. Dobrze wszystko uargumentowali, napisali wniosek, udało się, a potem mi jeszcze pomogli z rozliczeniem. Nie jest to takie straszne jak się wydaje ;)

Postprzez zigzag » Śr lut 24, 2016 5:56 pm

No fakt można otworzyć firmę i spełnić marzenia, jednak bez audytu wzorniczego raczej niż z tego nie będzie. http://www.creativecraft.pl/audyt-wzorniczy/audyt-wzorniczy-audyty-wzornicze.php to właśnie firma zajmująca się audytami wzorniczymi, która pomoże ukazać nam jak możemy wykorzystywać możliwości firmy na maksa.

Postprzez dallan » Pn lut 29, 2016 10:54 pm

Dla mnie udało się wyrwać 50 tys za sprawą Internacjonalizacja MŚP 1.2 firmy http://www.dotacje-exportgroup.pl/Internacjonalizacja/Internacjonalizacja-MSP-1-2-Polska-Wschodnia-POPW.php bardzo szybka i fachowa pomoc, dotacja pozyskana bardzo sprawnie i bez większych problemów

Postprzez kerob22 » Wt mar 01, 2016 6:23 pm

Witam

mam pytanie dotyczące otworzenia firmy:

firmę chcę otworzyć z kolegą,
1. jak zrobić abyśmy oboje byli właścicielami firmy?
2. czy w takim wypadku możemy starać się o dofinansowanie i dotację z unii, jakiej wysokości
3 obydwu jesteśmy zarejestrowani jako bezrobotni

Dzięki z góry za pomoc

Postprzez Magdamag » So mar 12, 2016 11:11 pm

Mi niestety udało się dostać tylko 21 tysięcy z urzędu pracy, niestety teraz to już nawet tyle nie dają, niestety .... ale wiem że są osoby które dostały nawet 300 tys

Poprzednia strona

Powrót do Dotacje Unijne