Zarejestruj

Dotacje dla firmy IT

Dotacje z UE (Unii Europejskiej) dla polskich firm. Jak pozyskać wsparcie z Funduszy Unijnych?
Jakie warunki trzeba spełniać by otrzymać dofinansowanie z programów unijnych. Zadaj pytanie, a szybko otrzymasz odpowiedź.

Dotacje dla firmy IT

Postprzez minsc » N kwi 26, 2015 2:41 pm

Witam,

od pół roku prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą w sektorze IT. Jestem programistą. Niestety kompletnie nie orientuję się w temacie dopłat. Czy na chwilę obecną są jakieś dotacje o które mógłbym się ubiegać?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Dotacje dla firmy IT

Postprzez Magdalena » Wt sie 25, 2015 7:48 am

Witaj jest wiele takich dotacji. Nie wiem czy słyszłaś cos na temat Wzoru na konkurencję? Możesz wziąć trzy miliony. Zachęcam do poczytania http://www.dotacje-exportgroup.pl/Wzor-na-konkurencje/Wzor-na-konkurencje-1-4-Polska-Wschodnia-POPW.php

Postprzez Mariusz73 » Pt wrz 11, 2015 8:39 am

Myślę, że bez problemu możesz coś pozyskać. Warto pomyśleć o firmie, która się tym zajmuje i nawet zajmie się Twoim wnioskiem. W zasadzie masz wtedy większe szanse. U nas w firmie tak zrobiliśmy i spokojnie udało nam się pozyskać fundusze. My współpracowaliśmy z Supra Serwis z Poznania. Znajdziesz ich stronę bez problemu. Wszystko odbyło się sprawnie, zajęli się wnioskiem. Mają doświadczenie i sympatyczną obsługę. Warto się nad tym zastanowić, bo to wiele ułatwia.

Postprzez dallan » Śr lut 24, 2016 8:55 pm

Na pewno coś dostaniesz. Zadbaj również o to, by wykonać audyt wzorniczy, dzięki któremu dowiesz się sporo o analizie strategii marketingowej i wielu innych rzeczach niezbędnych przy tego typu projektach http://www.creativecraft.pl/audyt-wzorniczy/audyt-wzorniczy-audyty-wzornicze.php

Powrót do Dotacje Unijne