Zarejestruj

jaka dotacja dla mnie :-(

Dotacje z UE (Unii Europejskiej) dla polskich firm. Jak pozyskać wsparcie z Funduszy Unijnych?
Jakie warunki trzeba spełniać by otrzymać dofinansowanie z programów unijnych. Zadaj pytanie, a szybko otrzymasz odpowiedź.

jaka dotacja dla mnie :-(

Postprzez moncie » Wt paź 07, 2014 7:54 am

Witam. Od 3 lat jestem płatnikiem KRUS. Mój zawód kosmetolog, w związku z czym chciałabym pozyskać dotacje na otworzenie własnej działalności gospodarczej, a konkretnie na otwarcie gabinetu kosmetycznego. Hmmm z tego co wyczytałam mogłabym kwalifikować się na projekt "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" z tym, że mieszkam w mieście powyżej 5 tys. mieszkańców, a okazuje się iż warunkiem jest, aby być z ,,gminy miejskiej, z wyłączeniem miejscowości liczących powyżej 5 tys. mieszkańców" no i?, a ja kur... specjalnie kupiłam 1 ha przeliczeniowy pola, żeby otworzyć działalność w KRUS!!! (nie ZUS!), czyli powiedzmy, że jestem bezrobotnym rolnikiem mieszkającym w 10 tys. miasteczku i chcącym prowadzić własny biznes, ale żadna dotacja mi nie przysługuje?
Proszę wiedzących coś na temat o poradę :?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: jaka dotacja dla mnie :-(

Postprzez Magdalena » Wt sie 25, 2015 7:57 am

Witaj jeśli chodzi o Dotacje to polecam Ci dotacje.expotrgroup.pl może uda CI się znależć coś dla siebie. Naprawdę warto skorzystać. Powodzenia.

Postprzez dallan » N sty 31, 2016 11:39 pm

Korzystnym rozwiązaniem mogą być modele biznesowe związane z internacjonalizacją MŚP, które między innymi oferuje firma http://www.internacjonalizacja.eu/ z której to właśnie nasza firma korzystała.

Postprzez zigzag » Śr lut 24, 2016 5:51 pm

Dostanie dotacji to tak naprawdę najmniejsze zmartwienie, potem należy pilnować by jak najlepiej operować środkami. Przy prowadzeniu firmy chyba najprostszym sposobem jest wykonanie audytu wzorniczego, którzy ukaże potencjał firmy. Audytami wzorniczymi zajmuje się przykładowo firma http://www.creativecraft.pl/audyt-wzorniczy/audyt-wzorniczy-audyty-wzornicze.php mi bardzo pomogli.

Powrót do Dotacje Unijne