Zarejestruj

Pomoc przy napisaniu wniosku

Dotacje z UE (Unii Europejskiej) dla polskich firm. Jak pozyskać wsparcie z Funduszy Unijnych?
Jakie warunki trzeba spełniać by otrzymać dofinansowanie z programów unijnych. Zadaj pytanie, a szybko otrzymasz odpowiedź.

Pomoc przy napisaniu wniosku

Postprzez Alka999 » Cz sty 21, 2016 8:21 am

Chciałam osobiście polecić firmę Orbe. Korzystałam z jej usług i jestem bardzo zadowolona. Potrzebowałam funduszy na otworzenie małej firmy. Pracownicy biura napisali wniosek o dotację w moim imieniu. Zadbali o każdy szczegół. Nie minęło dużo czasu jak podpisałam umowę i zaczęłam realizować plan biznesowy. Dla zainteresowanych strona firmy: http://orbe.pl/

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Pomoc przy napisaniu wniosku

Postprzez Chinesse » Pt mar 04, 2016 1:10 pm

Złożyłam tam kiedyś CV, mieli fajne ogłoszenia o pracę ale wkońcu nie poszłam na rozmowę, bo się dowiedziałam od koleżanki,że słaba praca, niby jesteś od rekrutacji a masz chodzić po domach i prosić ludzi żeby wypełniali ankiety.

Re: Pomoc przy napisaniu wniosku

Postprzez Chris80 » Wt mar 08, 2016 9:21 am

Ja skorzystałem z kolei z firmy supra serwis z Poznania. Zapisałam się do nich na newsletter i teraz dostaję informację o możliwych dofinansowaniach. Spoko opcja bo nie musze szukać lub dzwonić i się dopytywać. Daję adres do strony dla zainteresowanych www.supraserwis.pl . Na pewno się przyda

Powrót do Dotacje Unijne