Zarejestruj

Środki na innowacje dla wszystkich branż

Dotacje z UE (Unii Europejskiej) dla polskich firm. Jak pozyskać wsparcie z Funduszy Unijnych?
Jakie warunki trzeba spełniać by otrzymać dofinansowanie z programów unijnych. Zadaj pytanie, a szybko otrzymasz odpowiedź.

Środki na innowacje dla wszystkich branż

Postprzez Jurek111 » Wt sie 19, 2014 2:26 pm

W konkursach przewidzianych na lata 2014-2020 praktycznie każda branża może pozyskać środki z UE pod warunkiem wdrożenia innowacji w tym sektorze będą promowane rodzime wynalazki, patenty, wzory użytkowe i wzory przemysłowe dlatego UE przewidziała największe środki, które mają zespolić Biznes z Ośrodkami Naukowymi. Nawet jeśli przedsiębiorca nie ma żadnego pomysłu na innowację to nowo powstały sektor firm ukierunkowany na przygotowanie patentu, wzoru użytkowego czy przemysłowego przygotowywuje takowy dla klienta w wybranej dziedzinie przez proces realizacji projektu poprzez jego monitoring, ewaluację, rozliczanie i przygotowanie klienta do kontroli ze strony instytucji udzielającej dotacji aż do ostatecznego rozliczenia się.
W jaki sposób wykazać innowacyjność oraz mieć pewność, że zostaną pozyskane środki na jego realizację dba Zleceniobiorca dla strony biznesowej czyli klienta pozostaje wskazać rzetelnie sektor i ramy w jakich ma działać innowacja dlatego niezbędnym okazuje sie współpraca firmy ( Zleceniobiorcy z ośrodkami naukowymi ). W chwili obecnej na rynku działa kilka wyspecjalizowanych firm w tym temacie, które poza wypełnianiem wniosków przygotowywują całość projektu.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Środki na innowacje dla wszystkich branż

Postprzez marion » Cz kwi 02, 2015 10:00 am

dzięki funduszom z UE powstało wiele firm i miejsc pracy, dużo ogłoszeń można znaleźć na portalu rekrutacyjna rewolucja, polecam

Postprzez Klaudiusz » Wt sie 25, 2015 8:12 am

Unia Europejska daje coraz więcej szans. Nie wiem czy słyszałeś o nowych programach. Wzór na konkurencję 1.4, Wzór POPW? Zachęcam do poczytania. Na prawdę warto. Może znajdziesz coś dla siebie.

Postprzez Mariusz73 » Pt wrz 11, 2015 8:28 am

A może skorzystasz z usług firmy, która ci w tym wszystkim pomoże?
Ja tak zrobiłem i wszystko poszło bez żadnych problemów.
Mogę polecić Supra Serwis z Poznania, wejdź na ich stronę to się wszystkiego dowiesz. Zajęli się wnioskiem. Mają doświadczenie i sympatyczną obsługę.

Postprzez dallan » Pn lut 29, 2016 11:01 pm

Prawda jest taka, że samemu jest bardzo trudno dostać dotacje, praktycznie jest to niemożliwe, jeżeli nie wynajmie się firmy, która zajmie się całą robotą za nas. Mi udało się pozyskać dotacje, a korzystałem z http://www.dotacje-exportgroup.pl/Internacjonalizacja/Internacjonalizacja-MSP-1-2-Polska-Wschodnia-POPW.php

Powrót do Dotacje Unijne