Zarejestruj

dotacje na nową działalność

Forum poświęcone dotacjom z UP (Urzędu Pracy). Jak duże wsparcie może uzyskać nowa firma? Jakie warunki trzeba spełniać by otrzymać dofinansowanie z Urzędu Pracy?

dotacje na nową działalność

Postprzez Ninka » Pt sty 31, 2014 7:46 am

Na stronie urzędu pracy w Kielcach, znalazłam informacje na temat dotacji na nową działalność http://www.pupkielce.pl/klient/dotacje_ ... lnosc.html. Czy w innych urzędach pracy obowiązują te same warunki i wymogi, czy różnią sie między sobą? Łatwo jest otrzymać taką dotację?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: dotacje na nową działalność

Postprzez barakobama » Pt lut 21, 2014 9:50 am

Naturalnie we wszystkich urzedach na terenie Polski są identyczne warunki związane z dofinansowaniem nowej działalnoci. Są to wymogiu odgórne, którzych poszczególne urzędy nie mogą zmieniać. Czy trudno dostać dofinansowanie? Myślę że nie jest to łatwe. Przede wszystkim Urząd musi sprawdzić jak klaruje się sytuacja z firmą i czy ma szansę na przetwanie. tylko sprawdzone pomysły mogą zostać dofinansowane.

Postprzez Gabrys » Śr sie 20, 2014 1:50 pm

A jesteś tego w 100% pewien, że wszędzie takie same? Czy nie jest to tak, ze kasa np. z Unii leci głównie na biedniejsze województwa? Coś mi się obiło o uszy, że to właśnie działa w taki sposób.
Czasem też są różne lokalne projekty, np. wspieranie biznesu w rolnictwie, itd.

Postprzez pica » Wt wrz 23, 2014 8:25 am

Gabrys napisał(a):A jesteś tego w 100% pewien, że wszędzie takie same? Czy nie jest to tak, ze kasa np. z Unii leci głównie na biedniejsze województwa? Coś mi się obiło o uszy, że to właśnie działa w taki sposób.
Czasem też są różne lokalne projekty, np. wspieranie biznesu w rolnictwie, itd.

jednak nie każde fundusze unijne sa funduszami przekazywanymi do Urzędów Mista. Fundusze w ramach projektów unijnych np wsparcie rolnictwa to coś innego. Nie ma co tego mylić. W urzędach warunki są takie same. Czy trudno dostać? szczerze mówiąc to wydaje mi się, że i tak łatwiej niż te stricte unijne

Postprzez diana38 » Śr paź 01, 2014 10:24 am

z tego co wiem to faktycznie we wszystkich urzędach warunki sa takie same, tylko urzędnicy i ich podejście się rożnią

Powrót do Dotacje z Urzędu Pracy