Zarejestruj

Dotacje z urzędu pracy

Forum poświęcone dotacjom z UP (Urzędu Pracy). Jak duże wsparcie może uzyskać nowa firma? Jakie warunki trzeba spełniać by otrzymać dofinansowanie z Urzędu Pracy?

Dotacje z urzędu pracy

Postprzez Maxell07 » Śr gru 16, 2015 2:57 pm

Witam wszystkich. Mam 19 lat, jestem po maturze i posiadam status bezrobotnego. Mam pomysł na otworzenie własnej działalności, moje pytanie dotyczy dotacji z urzędu pracy, a mianowicie chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że takowe dotacje dostanę. Sytuacja wygląda następująco, chciałem otworzyć stacje Auto-Gaz, taką małą na, które sprzedawany jest gaz, butle, ew jakiś alkohol, oleje, itp. Stacja chwilowo jest raz czynna, a raz nie czynna, wszystko przez chwilowego prowadzącego tą stacje. W każdym bądź razie stoją tam dystrybutory, które muszę od niego odkupić, koszt takowych to jakieś 10 tysięcy, potrzebuje jeszcze pieniądze na koncesje na alkohol, kamery, komputer, drukarkę, programy do komputera, na rozruch, kupno towaru, jakąś reklamę. Wiem, że potrzebuje biznesplanu, zaczynam już go sporządzać, ale moje pytanie dotyczy czy istnieje takie prawdopodobieństwo, że dostane pieniądze na stojącą już stacje, czy raczej jest to niemożliwe i nie ma co sobie głowy tym zawracać i starać się o pożyczkę. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Dotacje z urzędu pracy

Postprzez parsi » Wt gru 29, 2015 12:25 pm

Cześć Maxell, wszystko znajdziesz w regulaminie przyznawania środków swojego urzędu pracy.
Jest to działalność usługowo-handlowa więc pod względem jest ok. Nie możesz natomiast wydać pieniędzy z UP na zakup nieruchomości ani na koncesje. Więcej porad dotyczących dotacji z UP znajdziesz tutaj: http://www.niepoddawajsie.pl/dotacja-z-urzedu-pracy/
www.managero.pl - portal gastronomiczny

Powrót do Dotacje z Urzędu Pracy