Zarejestruj

Ile maksymalnie można dostać dotacji z Urzędu ?

Forum poświęcone dotacjom z UP (Urzędu Pracy). Jak duże wsparcie może uzyskać nowa firma? Jakie warunki trzeba spełniać by otrzymać dofinansowanie z Urzędu Pracy?

Ile maksymalnie można dostać dotacji z Urzędu ?

Postprzez barakobama » Pt lut 21, 2014 9:51 am

witam

Mam zamiar otworzyć nową firmę, będzie zajmować się sprzedarzą materiałów budowlanych. Jednak potrzebuję znacznego dofinansowania. Ile maksymalnie można dostać z Urzędu? Od czego zależy ta kwota? Czy jest ona odgórnie ustalona i zawsze jest taka sama?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Ile maksymalnie można dostać dotacji z Urzędu ?

Postprzez aari » Cz kwi 23, 2015 2:15 pm

Na chwilę obecną jest to kwota 23 600zł, ale nigdzie nie jest napisane, że tyle muszą przyznać. Mogą Ci zredukować niektóre wydatki, np. uwzględnisz komputer z drukarką do pracy za 5 000zł to Ci zredukują do 3tyś. bo na takim też można pracować, rozumiesz? Na zakup materiałów nie powinni Ci nic redukować...

Re: Ile maksymalnie można dostać dotacji z Urzędu ?

Postprzez 1dorota » Wt wrz 22, 2015 5:14 pm

mój znajomy starał się o dofinansowanie do sklepu z używaną odzieżą i dostał tylko 15 tysięcy. Nie wiem czy to jest górny pułap dla tego rodzaju działalności czy on taką sumę przedstawił w swoim biznes planie. W ciągu 7 dni musiał przedstawić w Urzędzie Pracy umowę wynajmu pomieszczenia na sklep i jeszcze kilka obostrzeń zawiera umowa. W sumie to dobre wsparcie bo kiedy przez rok czasu utrzyma się na rynku nie będzie musiał oddawać dofinansowania

Powrót do Dotacje z Urzędu Pracy