Zarejestruj

Odrzucenie wniosku z powodu przesycenia rynku

Forum poświęcone dotacjom z UP (Urzędu Pracy). Jak duże wsparcie może uzyskać nowa firma? Jakie warunki trzeba spełniać by otrzymać dofinansowanie z Urzędu Pracy?

Odrzucenie wniosku z powodu przesycenia rynku

Postprzez aari » Cz kwi 23, 2015 2:13 pm

Witam, mam pewien problem ponieważ spędziłem nad wnioskiem i biznesplanem kilkadziesiąt godzin żeby w trakcie składania wniosku dowiedzieć się, że mój PUP nie przyznaje dotacji w 2015 na usługi taksówkarskie (nigdzie nie było takiego zapisu w regulaminie PUP). Mam pytanie do Państwa - czekać aż oficjalnie mi odpowiedzą, że wniosek został odrzucony czy starać się coś zmienić we wniosku?
W planach mam zakup auta i działalność taxi, ale skoro tak się nie da to może jakiś zbliżony profil np. przewóz osób?

Co myślicie na ten temat?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Odrzucenie wniosku z powodu przesycenia rynku

Postprzez 1dorota » Wt wrz 22, 2015 5:17 pm

dokładnie nie znam zasad przyznawania dofininansowania z UP. Najlepiej chyba zapytać się pani urzędniczki na miejscu może ona coś doradzi w tej sprawie. Przewóz osób jest dość zbliżony do taxi więc być może i na tą formę działalności może nie być dofinansowania. Ciekawy artykuł na ten temat - http://cenabiznesu.pl/-dotacje-z-urzedu-pracy-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej

Powrót do Dotacje z Urzędu Pracy