Zarejestruj

faktoring

Ogólne forum dyskusyjne o finansowaniu działalności gospodarczej i przedsiębiorstw.

faktoring

Postprzez 1dorota » Śr sty 25, 2017 7:02 pm

Czy ktoś może mi objaśnić różnicę pomiędzy faktoringiem z regresem a faktoringiem bez regresu? Moja firma planuje rozpocząć współpracę z firmą Magellan - http://www.magellan.pl/ a oni oferują usługi związane z faktoringiem z regresem. Zanim podpiszemy umowę chciałabym najpierw sama trochę poznać temat i mieć ogólne rozeznanie, żeby wiedzieć o co chodzi. Na czym faktoring polega wiem. Bardziej chodzi i o to który z jego rodzajów jest bardziej opłacalny dla firmy, gdzie jest mniejsze ryzyko, niższe koszty lub większe zyski?

Doradca reklama

Podpowiadam

kredyt dla firmy

Re: faktoring

Postprzez filantrop » Cz lut 16, 2017 11:18 am

W internecie znajdziesz pełną informację. Z regresem, faktor nie przyjmuje ryzyka niewypłacalności dłużnika. Faktoring to dobre rozwiązanie, ja ostatnio niestety miałem problem z dłużnikiem i też dobrze wiedzieć, że można skorzystać z pomocy, ja korzystałem z oferty bia.com.pl i na szczęście udało się odzyskać pieniądze i to naprawdę szybko.

Powrót do Finansowanie działalności firm