Zarejestruj

Gdzie najlepszy kredyt na start

Ogólne forum dyskusyjne o finansowaniu działalności gospodarczej i przedsiębiorstw.

Gdzie najlepszy kredyt na start

Postprzez kaskanoga » Pn maja 26, 2014 10:55 am

Mam zamiar zaciągnąć kredyt na start. Chcę rozkręcić swoją firmę i potrzebuję około 40 000zł.
Gdzie najlepiej opłaca się teraz pożyczać?
Czy dotacje unijne mają wpływ na to, czy dostanę taki kredyt czy nie?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Gdzie najlepszy kredyt na start

Postprzez karolka » Śr maja 28, 2014 8:05 am

jak czytałam posty na forum, to natknęłam się kilkakrotnie na to, ze ludzie polecali mBank na start firmy. Sama nie korzystałam, ale można znaleźć sporo pozytywnych opinii więc może warto bliżej się przyjrzeć ofercie?

Postprzez broskev » Cz cze 12, 2014 8:13 am

a chcesz kredyt z ubezpieczeniem czy bez? zazwyczaj te z ubezpieczeniem są droższe, jednak warto o nie zadbać. z tego jak oglądam rankingi kredytów bankowych 2014 to w niejednym wysuwa się dosyć wysoko PNB Paribas. CHoć moja znajoma brała całkiem niedawno w Pekao, chwali sobie, bo faktycznie w banku bardzo jej pomogli doradzając co zrobić, zeb było dobrze

Postprzez cottagecheese » Wt cze 17, 2014 8:06 am

pferty banków ciagle się zmieniają. wiem, ze kiedys oplacalo się pozyczyc w Pekao, choć mieli rygorystyczne warunki co do różnych zaświadczeń, biznes planu itd, to warunki do spłaty były bardzo fajne. ale teraz moze skorzystaj z jakiejś porównywarki kredytów

Postprzez kubolek » Śr cze 18, 2014 7:10 am

patrzyłam na ranking kredytów. z tego co widzę to bardzo wysoko są: meritum bank, eurobank, pekao sa. myślę, ze warto się zapoznać z ich ofertą.

Postprzez trampek » Pt lip 18, 2014 6:12 am

z tego co widziałam to sporo teraz poleca się BZWBK, BIZ BANK, ING, Tax Care

Postprzez nowyak » Pn lip 21, 2014 11:12 am

oooo, ja również szukam odpowiedniego kredytu dla siebie. nie wiecie czy wasze propozycje są wciąż najlepsze, czy może się coś zmieniło?

Postprzez Olaa » Pt paź 31, 2014 12:19 pm

Mógłby ktoś podesłać jakiś aktualny ranking kredytów? Myślicie, że są one wiarygodne? Chciałabym jeszcze prosić o sprawdzony kalkulator zdolności kredytowej.

Postprzez kaasiaa » Śr lis 12, 2014 10:18 am

Olaa napisał(a):Mógłby ktoś podesłać jakiś aktualny ranking kredytów? Myślicie, że są one wiarygodne? Chciałabym jeszcze prosić o sprawdzony kalkulator zdolności kredytowej.

@Olaa ranking kredytów znajdziesz w sieci. Ja myślę, że na pewno nie powinno to być jedyną podstawą Twojej decyzji. Trzeba zasięgnąć opinii. Myślę, że takie rankingi mogą pomóc ograniczyć wybór do 2,3 banków, kredytów.

Postprzez oliwkaa » Pn lis 24, 2014 8:38 am

Myślę, że kredyty, które zostały podane są najlepsze obecnie. Ja bym się jednak wstrzymała nieco, już za miesiąc jest koniec roku więc zmienią się też warunki kredytów.

Następna strona

Powrót do Finansowanie działalności firm