Zarejestruj

Inne portale jak kickstarter

Ogólne forum dyskusyjne o finansowaniu działalności gospodarczej i przedsiębiorstw.

Inne portale jak kickstarter

Postprzez Gabrys » Śr sie 20, 2014 1:45 pm

Czy są jakieś inne portale jak kickstarter? Ja mam trochę mniejszy pomysł, na który potrzebuję zaledwie 50 000 zł, więc nie jest to duża kwota. Chciałbym też uniknąć zaciągania kredytu w banku - taka zasada moja włąsna.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Inne portale jak kickstarter

Postprzez miki2525 » Wt sie 26, 2014 3:07 pm

osobiscie takze szukam tego typu portali. W sumie nie bardzo wiem jak to zrobić?? Macie na to jakąś radę?

Postprzez Franciszek » Cz wrz 18, 2014 6:33 am

wiem, że w Polsce istnieje portal wspieram.to, który działa na zasadach podobnych do kickstartera

Postprzez pica » Wt wrz 23, 2014 8:22 am

tak, wspieram.to to genialna opcja jeśli chodzi o polski kickstarter ;) Coraz więcej projektów jest finansowanych za jego pośrednictwem.

Postprzez Olaa » Pt paź 31, 2014 12:08 pm

a możecie powiedzieć jak działają tego typu programy jak kickstarter i wspieram to??

Postprzez oliwkaa » Pn lis 24, 2014 8:50 am

@olaa cyt: "Wspieram.to jest platformą wspierania osób kreatywnych. Miejscem, gdzie możesz zaprezentować swoje pomysły, które dotąd nie mogły być wcielone w życie bez odpowiedniej ilości gotówki. Udostępniamy twórcom nie tylko przestrzeń do zaprezentowania swych idei, ale i narzędzia ułatwiające ich promocję w mediach społecznościowych. Poza tym autor obserwując rozwój projektu oraz stopnień zaangażowania społeczności może przeprowadzić dowód swojej koncepcji (proof-of-concept). Każdy projekt po uprzedniej weryfikacji zostaje umieszczony na platformie wraz z licznikiem napływającego finansowego wsparcia."

Powrót do Finansowanie działalności firm