Zarejestruj

Jak zdobyć pieniądze na rozwój firmy?

Ogólne forum dyskusyjne o finansowaniu działalności gospodarczej i przedsiębiorstw.

Re: Jak zdobyć pieniądze na rozwój firmy?

Postprzez gierkowy » Wt cze 24, 2014 8:44 am

ojej, sposobów na pozyskanie finansów jest cała masa. w Polsce najpopularniejsze ś a jednak (według mnie) kredyty bankowe i dotacje unijne. Jednak ludzie w Polsce zapominają o bardziej ambitnym podejściu - znalezienie prywatnego inwestora.

Doradca reklama

Podpowiadam

kredyt dla firmy

Postprzez migota » Śr lip 02, 2014 9:03 am

wkład własny w formie np oszczędności. bardzo popularne są kredyty. ewentualnie jakieś dotacje

Postprzez rybeczka102 » Cz lip 10, 2014 7:24 am

najprościej - chyba przez kredyt na rozwój firmy. są też rożne dofinansowania. zależy co to za firma też :D

Postprzez trampek » Pt lip 18, 2014 6:05 am

chyba najczęściej stosowane są kredyty :) I chyba też najłatwiejsze jeśli chodzi o dostęp do nich.

Postprzez nowyak » Pn lip 21, 2014 11:11 am

ja własnie jestem na etapie szukania najkorzystniejszego kredytu a start - choć prawdę mówiąc, biorę pod uwagę wyłącznie kredyt. ale by moze to mój bład, ze nie szukam innych opcji

Postprzez Stradiv » Śr lip 23, 2014 10:42 am

moze warto rozejrzeć się za odpowiednią ofertą kredytu na start? Poza tym można zawsze dołożyć część z oszczędności o ile się je ma

Postprzez Mariusz » Wt sie 12, 2014 7:55 am

Zawsze można też spróbować pozyskać pieniądze za pomocą crowdangels.pl tak jak to robią inni. Czasami trzeba spróbować nietypowych form pozyskiwania kapitału, niż tylko tradycyjne. Może akurat się uda.

Postprzez jedrzejczyk » Śr mar 11, 2015 12:11 pm

Najlepszą opcją dla firm jest pożyczka JEREMIE. Korzystne warunki oprocentowania, których żaden bank nie zaproponuje. Okres spłaty może wynosić maksymalnie 5 lat, ponieważ takie są warunki unijne. Wystarczy znaleźć odpowiednią instytucję, wypełnić wniosek i czekać na decyzję komisji pożyczkowej.
Krzysztof Jędrzejczyk

Postprzez annazak » Wt mar 31, 2015 3:54 pm

Moja firma powstała głównie z dotacji od UE, oczywiście, mnóstwo formalności, załatwiania. Natomiast teraz mogę cieszyć się zyskami i patrzeć na rozwój własnej firmy :) Kredyty owszem, są również bardzo pomocne, warto korzystać np z porównywarek internetowych żeby nie tracić czasu w placówkach na poznawanie każdej oferty z osobna . Pozdrawiam!

Postprzez magdaalena » Wt kwi 14, 2015 6:46 am

Tutaj masz fajny artykuł na co można zwrócić uwagę
http://cenabiznesu.pl/-fundusze-na-start-firmy-od-czego-zaczac
Z tego co sama wiem najlepiej mieć inwestora /dotację żeby nie musieć zwracać ale najważniejsze to żeby mieć biznes który będzie strzałem w dziesiątkę i czy to kredyt czy dotacja pieniądze na ewentualny zwrot z tego były.
Trzymam kciuki i życze powodzenia.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Finansowanie działalności firm