Zarejestruj

Jak zdobyć pieniądze na rozwój firmy?

Ogólne forum dyskusyjne o finansowaniu działalności gospodarczej i przedsiębiorstw.

Re: Jak zdobyć pieniądze na rozwój firmy?

Postprzez kamil5849 » Śr cze 17, 2015 2:14 pm

Można skorzystać z pomocy aniołów biznesu

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez monialis321 » Wt cze 23, 2015 10:59 am

Jak ktoś ma już kredyty to może je skonsolidować i dostać dodatkowe środki na działalność.

Postprzez malakasia8 » Wt lip 21, 2015 7:51 am

Poza tym warto skorzystać z firm, które potrafią doradzić odpowiednią dla nas formę opodatkowania koszt utrzymania będzie niższy, np. http://podatki-elma.pl Księgowość Kraków. Warto też zasięgnąć z porady o zmniejszeniu reszty kosztów związanych z prowadzeniem firmy.

Postprzez adamoss » Śr wrz 16, 2015 1:04 pm

Jest teraz mnóstwo kredytów dla firm, na preferencyjnych warunkach, tylko samemu bardzo ciężko się połapać w tych ofertach. Mój znajomy teraz otwierał firmę i korzystał z pomocy Agencji Usług Finansowych, mieszczą się w Warszawie na Srebrnej. Pomogli mu wybrać najkorzystniejszą ofertę pod profil jego działalności.

Postprzez budzich » Śr wrz 23, 2015 8:23 am

długo zastanawiałem się jak sfinansować swój biznes, nie chciałem szukać wspólnika ani brać kredytu, a z własnymi oszczędnościami było kiepsko. ostatecznie zdecydowałem się na wyjazd do holandi. prace znalazłem szybko dzieki agencji VPU , kilka miesiecy i fundusze na firmę były.

Postprzez mateusz1245 » Wt wrz 29, 2015 2:00 pm

Witam,

Mój znajomy niedawno otworzył firmę. Środki na rozkręcenie firmy zdobył właśnie z UE.
Praca taka, że on sam jest dla siebie szefem, było zawsze jego marzeniem. Z tego co mi mówił, wkład własny był potrzebny i była to kwota rzędu ok 15 tys. zł, wiec
nie za wielka. Też myślę o założeniu własnej firmy, zresztą przeglądam dużo stron na ten temat, http://www.addmoney.pl/dotacje-unijne/ natknąłem się na taki, dosyć fajny w prosty sposób opisany, jak komuś pomoże to super.

Postprzez adamoss » Śr paź 07, 2015 12:20 pm

To właśnie mojemu znajomemu Agencja Usług Finansowych z Warszawy bardzo pomogła. Sam byłem zdziwiony, że tak łatwo im poszło uporanie się z BIK. Z negatywnym wpisem bardzo trudno coś załatwić, a im się udało go usunąć.

Postprzez poster » Pt paź 09, 2015 9:25 am

Zarobić :) Możesz starać się o dotację z up lub unii ale to jest tyle formalności i czekania że przez ten czas możesz wyjechać do pracy do Holandii gdzie zarobisz niezła kasę ;) mój kumpel tak zrobił wyjechał z VPU i zmienił swoje play. teraz chce założyć firmę za granicą ponieważ obył się z obczyzną i jest już przekonany,że tam chce mieszkać.

Postprzez Diana21 » Cz paź 15, 2015 2:19 pm

Najpopularniejsze to chyba wziąć kredyt na rozwój firmy;) ja kiedyś brałam niewielki, kancelaria podatkowa WIOL w której mam księgowość pomaga w pozyskaniu takiego kredytu, więc poszło sprawnie i szybko;)
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez marekzegarek » Pt paź 16, 2015 11:33 am

Jeśli planujesz pozyskać dofinansowanie (a wbrew pozorom nie jest to łatwe) zastanów się czy nie zgłosić się do firmy, która zajmuje się ich pozyskiwaniem. Najczęściej takie firmy pomagają też w wyborze najlepszej formy sfinansowania inwestycji, wybiorą najlepszy program dotacyjny albo znajdą inną możliwość na pozyskanie pieniędzy. W mojej firmie tak zrobiliśmy. Zgłosiliśmy się do Supra Serwis, powiedzieliśmy jaki mamy pomysł na biznes, a oni przeanalizowali rynek i wybrali najlepszy program. Dodatkowo napisali za nas wniosek o dofinansowanie i rozliczyli go. Jakby co, namiary masz na ich stronie: www.supraserwis.pl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Finansowanie działalności firm