Zarejestruj

Jak zdobyć pieniądze na rozwój firmy?

Ogólne forum dyskusyjne o finansowaniu działalności gospodarczej i przedsiębiorstw.

Re: Jak zdobyć pieniądze na rozwój firmy?

Postprzez Chris80 » Cz gru 10, 2015 11:40 am

marekzegarek napisał(a): Zgłosiliśmy się do Supra Serwis, powiedzieliśmy jaki mamy pomysł na biznes, a oni przeanalizowali rynek i wybrali najlepszy program. Dodatkowo napisali za nas wniosek o dofinansowanie i rozliczyli go. Jakby co, namiary masz na ich stronie: www.supraserwis.pl

Mi znajomy polecił tę firmę, ale akurat to czego potrzebowałem nie wpisywało się w konkursy unijne. Ale doradzili mi za to unijne pożyczki znacznie tańsze od tych komercyjnych, tylko że też trzeba je rozliczyć ale Supra się tym zajęła. W sumie to taki bezpolesny zastrzyk gotówki :P

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez adamos » Śr gru 23, 2015 11:20 am

Ja podobnie jak tutaj jadna osoba, jechalem za granice zeby zarobić kase na rozkrecenie firmy (kredyty są najgorsze!), tyle że ja jechałem z Eurokontaktem do Niemiec

Postprzez poster » Cz wrz 29, 2016 9:07 pm

Polecam zastanowić się też nad poszukaniem inwestora. Coraz bardziej popularna opcja :P Więcej można przeczytać np. na blogu allstreet, którzy poszukiwaniem takich inwestorów (i inwestycji) się zajmują. Chociaż to już jest opcja dla działającej firmy. Ale jak już zrobią swoje analizy, to przynajmniej kontaktują nas z ludźmi, którzy faktycznie mogę być zainteresowani ;)

Postprzez sregulamin » Wt lis 01, 2016 9:46 am

Pozyskanie kredytu na dobrych warunkach z banku jest w zasadzie nie możliwe bez wielu zabezpieczeń. Dotacje wszelkiego rodzaju to coraz bardziej wyśrubowane wymagania i masa czasu, który upływa od momentu złożenia wniosku do wypłaty środków. Inwestorzy to również trudny temat. Najrozsądniej chyba zacząć działać na bazie własnych oszczędności.

Poprzednia strona

Powrót do Finansowanie działalności firm