Zarejestruj

Kickstarter - finansowanie biznesu

Ogólne forum dyskusyjne o finansowaniu działalności gospodarczej i przedsiębiorstw.

Kickstarter - finansowanie biznesu

Postprzez gierkowy » Wt cze 24, 2014 8:38 am

Co myślicie na temat finansowania swoich biznesów za pomocą takich portali jak np Kickstarter? Polskim odpowiednikiem Kickstartera jest chociażby Wspieram.to - idea polega na tym, że osoba, która potzrebuje pieniędzy na rozkręcenie swojego interesu umieszcza swój pomysł na takim portalu. Przy cyzm pomysł musi być ciekawy, aby zainteresował inwestorów. Inwestorzy, którzy odwiedzają profil maja możliwośc finansowego wsparcia.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Kickstarter - finansowanie biznesu

Postprzez rybeczka102 » Cz lip 10, 2014 7:22 am

taka forma finansowania się sprawdza zagranicą. poza tym kickstarter to jest z tego co wiem zagraniczny portal. W Polsce ludzie są strasznie sceptyczni jeśli chodzi o takie rzeczy.

Postprzez trampek » Pt lip 18, 2014 6:19 am

Też niedawno usłyszałam o tym portalu. Podobno coraz bardziej się rozwija. Świetna inicjatywa, choć z tego co wiem, głównie z takich portali korzystają młodzi ludzie

Postprzez nowyak » Pn lip 21, 2014 11:07 am

ten portal wspieram.to jest bardzo fajny, choć z tego co widze to ludzie tam mają mnóstwo pomysłów, ale sa one raczej niekonwencjonalne. zwłaszcza te najbardziej niespodziewane cieszą się sporym wsparciem

Postprzez Gabrys » Śr sie 20, 2014 1:48 pm

Ja nawet raz wpłąciłem 50 dolarów na jeden projekt. Dostałem później ten produkt za darmo, a jego cena obecnie to około 300$ Chodziło o taką kamerkę sportową. Generalnie ktoś miał super pomysł z kickstarterem.
Ciekawe czy jest jakiś polski odpowiednik kickstartera i czy tak samo dobrze się obraca.
Pozdrawiam kickstarterowców!

Postprzez Franciszek » Cz wrz 18, 2014 6:35 am

na pewno jest to fajne wsparcie zwłaszcza dla pomysłów niekonwencjonalnych, do których finansowania banki się nie przekonują.

Postprzez pica » Wt wrz 23, 2014 8:20 am

gierkowy napisał(a):Co myślicie na temat finansowania swoich biznesów za pomocą takich portali jak np Kickstarter? Polskim odpowiednikiem Kickstartera jest chociażby Wspieram.to - idea polega na tym, że osoba, która potzrebuje pieniędzy na rozkręcenie swojego interesu umieszcza swój pomysł na takim portalu. Przy cyzm pomysł musi być ciekawy, aby zainteresował inwestorów. Inwestorzy, którzy odwiedzają profil maja możliwośc finansowego wsparcia.

inicjatywa wspieram.to jak dla mnie jest genialna i jak obserwuje ich rozwój to dają z siebie sporo. coraz więcej pomysłów jest realizowanych dzięki funduszom zgromadzonych własnie w ramach wspieram.to

Powrót do Finansowanie działalności firm