Zarejestruj

Najlepsze metody finansowania nowej działalnosci

Ogólne forum dyskusyjne o finansowaniu działalności gospodarczej i przedsiębiorstw.

Najlepsze metody finansowania nowej działalnosci

Postprzez miki2525 » Wt sie 26, 2014 3:11 pm

mam zamiar otworzyć niewielką firmę. Z całą pewnością jest to koszt dlatego też szukam możliwości najlpeszego sfinansowania. Kredyt odpada, nie wiem jak to jest z dofinansowaniem UE? poradzcie coś??

Doradca reklama

Podpowiadam

kredyt dla firmy

Re: Najlepsze metody finansowania nowej działalnosci

Postprzez Franciszek » Cz wrz 18, 2014 6:20 am

Oczywiście, można się starać o pomoc z funduszy UNIJNYCH, jednak musisz napisać coś więcej o rodzaju swojej działalności, ponieważ są różne programy unijne. Nie ma co strzelać w ciemno.

Postprzez pica » Wt wrz 23, 2014 8:21 am

z funduszami unijnymi jest strasznie dużo zachodu, jednak warto się postarać, bo takie fundusze są bardziej opłacalne niż zwykłe kredyty firmowe

Postprzez Olaa » Pt paź 31, 2014 12:11 pm

Z tego co wiem po przedstawieniu dobrego biznesplanu można uzyskać spore dofinansowanie na nowo otwartą działalność. Z tym, że nie każdy pomysł dostaje takie dofinansowanie...W każdym mieście jest doradztwo w zakresie funduszy unijnych spróbuj tam popytać...

Postprzez oliwkaa » Pn lis 24, 2014 8:48 am

UE stwarza duże możliwości, szczególnie dla nowych przedsiębiorstw. Myślę, że póki są dofinansowania trzeba próbować działać, szczególnie, że często fundusze to jedyne ograniczenie.

Postprzez marygrey » Wt sty 20, 2015 8:55 am

teraz już nie będzie prosto dostać bezzwrotnego dofinansowania z Unii Europejskiej na otwarcie działalności, ale w zamian UE będzie udzielać niskooprocentowanych pożyczek. warto porozglądać się u siebie w regionie na funduszami pożyczkowymi.

Postprzez borek » Pn lut 02, 2015 7:45 am

ja uważam, że zawsze powinno się mieć jakieś własne fundusze na otwarcie działalności, nawet niewielkie, ale własne. jeśli takich nie posiadamy to dobrym wyjściem będzie kredyt, jednak wtedy powinniśmy być pewni, że nasz pomysł na biznes okaże się trafiony. bo potem zostać bez biznesu i z niespłaconym kredytem byłoby trochę kiepsko.

Postprzez america » Cz lut 12, 2015 2:17 pm

obecnie Unia Europejska odchodzi już od udzielania bezzwrotnych dotacji na biznes, więc na to nie masz co liczyć. jednak przy wsparciu UE oraz rządów państw powstają fundusze pożyczkowe, które mają udzielać przedsiębiorcom pożyczek o bardzo niskim oprocentowaniu. musisz poszukać takiego funduszu pożyczkowego u siebie w regionie. jeśli spełnisz wszystkie wymogi to możesz liczyć na niezłą sumkę. wiem też, że gdy spełni się jakieś dodatkowe kryteria to można liczyć na umorzenie części długu, ale nie wiem czy przy każdej pożyczce tak to działa.

Postprzez lotta » Pn lut 23, 2015 9:49 am

teraz Unia będzie udzielać przede wszystkim pożyczek. to będą jednak bardzo atrakcyjne pożyczki, gdyż ich oprocentowanie będzie bardzo niskie, szczególnie w porównaniu do oprocentowania kredytów inwestycyjnych z banków komercyjnych. musisz poszukać funduszy pożyczkowych w swoim regionie i tam na pewno dowiesz się wszystkiego.

Postprzez marekzegarek » Cz paź 29, 2015 9:40 am

Dla nas dofinansowanie z UE pozyskała Supra Serwis. Dzięki temu wdrożyliśmy ERP, kilka dedykowanych aplikacji mobilnych i platformę B2b

Następna strona

Powrót do Finansowanie działalności firm