Zarejestruj

Pożyczka na start firmy i tylko jeden podpis w BGŻ?

Ogólne forum dyskusyjne o finansowaniu działalności gospodarczej i przedsiębiorstw.

Pożyczka na start firmy i tylko jeden podpis w BGŻ?

Postprzez Mariola » Wt lut 18, 2014 12:30 pm

Witam zaciekawiła mnie oferta banku BGŻ, która oferuje pożyczkę na start firmy bez większych formalności. co ciekawe zauważyłam że bank w ogóle nie pyta na co chcemy przeznaczyć tą pożyczkę, ani nie wymaga żadnych biznesplanów, co u większości banków jest wymagane. Co na ten temat sądzicie?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Pożyczka na start firmy i tylko jeden podpis w BGŻ?

Postprzez barakobama » Cz lut 20, 2014 5:32 pm

Bez większych formalności oznacza spełnienie wymogów, jakie stawia nam bank. Na pewno więc musisz wykazać się zdolnością kredytową, oraz odpowiednim zabezpieczeniem. Jeden podpis złożysz kiedy bank zatwierdzi kredyt. To tylko slogan reklamowy, w rzeczywistości nie jest łatwo.

Postprzez serek » Śr lut 26, 2014 4:17 pm

Kolega ma rację, a bank bgż oferuję spore kredyty na start firmy i na jej rozwinięcie więc trzeba się spodziewać, że spełnienie tych warunków wcale nie będzie takie proste, bo wymagania mają spore.
Myśl, bo to nie boli.

Postprzez Gocha » Śr mar 26, 2014 7:52 am

No tak jeden podpis, ale musisz dostarczyć podstawowe informacje o prowadzonej działalności i prowadzić uproszczoną księgowość i możesz ubiegać się o pożyczkę do 200 000 zł na 36 miesięcy maksymalnie, czyli tak naprawdę na 3 lata

Postprzez inhobok » Śr kwi 30, 2014 1:07 pm

Ale przecież tak w ogóle BGŻ ma szeroką ofertę kredytowania dla różnego rodzaju przedsiębiorstw. Na pewno warto się ich ofercie bliżej przyjżeć. Nawet jeśli trzeba będzie w to włożyć więcej czasu i wypełnić więcej dokumentów. Do końca czerwca można starać się o kredyty z gwarancją deminimis a oni też to maja w swoim koszyku produktów.

Postprzez radoslaw » Pt maja 23, 2014 8:44 am

Wydaje mi się, że zdobycie takiego kredytu wcale nie jest proste. Żeby dostać kredyt na start trzeba się czymś wykazać, iść do banku z biznes planem, bank musi to przeanalizować. Raczej nikt nie da w ciemno takiego kredytu bo komuś się tak wydaje.

Postprzez kubolek » Śr cze 18, 2014 7:06 am

prawdę mówiąc nie wydaje mi się, żeby to było takie łatwe. Banki zazwyczaj wymagają informacji na temat tego, w co inwestujemy tą kasę. mało tego, czasem nawet żądają dodatkowych biznes planów. wydaje mi się, że to tylko hasło reklamowe, które miało na celu przyciągniecie klienta.

Postprzez trampek » Pt lip 18, 2014 6:14 am

może i jeden podpis, ale do tego, zanim go złożysz musisz sę pewnie nieźle nagimnastykować i dostarczyć odpowiednie dokumenty, wykazać pewnie jakiś biznes plan. Dopiero po pozytywnej weryfikacji złożysz jeden podpis :) Nie ma łatwo

Powrót do Finansowanie działalności firm