Zarejestruj

Aranżacja biura

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Re: Aranżacja biura

Postprzez filantrop » Wt sty 31, 2017 2:24 pm

lepiej zdać się na specjalistów. Jeśli szukasz inspiracji to proponuję Ci pomyśleć nad ścianami przesuwnymi. dzięki temu każdy będzie miał swoj indywdualny kawałek miejsca do pracy. Widziałm ostatnio wykonanie Sowan i uważam że mistrzostwo.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez adamos » Wt sty 31, 2017 9:08 pm

My przykładowo na ścianach mamy zdjęcia naszych produktów. Współpracowaliśmy z multiarte.com.pl, którzy zrobili nam profesjonalne fotografie tego, co oferujemy naszym klientom i wszyscy, którzy wchodzą do naszego biura widza co oferujemy, czego może jeszcze nie znali.

Postprzez Diana21 » Wt lut 14, 2017 6:12 pm

a co z kawą w biurze? w naszym są automaty z napojami i przekąskami z firmy Gastrom http://automatyvending.waw.pl/ bardzo fajne rozwiązanie
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez sebix » Pn lut 20, 2017 3:06 pm

Jest trochę sklepów zajmujących się sprzedażą takich mebli. Ja ostatnio zamawiałem biurko metalowe od firmy Limest, na ich stronie można poszczególne meble dość dokładnie sobie przejrzeć - http://limesto.pl. Są wszystkie wymiary rozpisane, ogólnie danych technicznych nie brakuje, także nie zamawia się w ciemno, tylko każdy model jest całkiem przejrzyście i czytelnie opisany.

Postprzez klucznik » N mar 19, 2017 4:12 pm

Nawet nie trochę a bardzo dużo dlatego ważne jest aby dobrze zapoznać się z różnymi ofertami bo nie ma co przepłacać kiedy taka konkurencja w tej branży. Jeżeli chodzi o wymienione tutaj firmy meblowe to ja polecam Logan. Miałem z nimi do czynienia kiedy zdecydowałem się zrobić sobie biuro w domu. Meble mają świetne- bardzo funkcjonalne i w dobrej cenie. A wybór konkretny więc można znaleźć u nich praktycznie wszystko

Postprzez poster » Śr cze 14, 2017 1:25 pm

niezłym pomysłem jest też poszukanie mebli biurowych na licytacjach komorniczych, co jakiś czas komornik daje informacje o takich licytacjach i trzeba je tylko śledzić, tutaj kancelaria komornika www.czosnyka-komornik.pl z Tarnowa akurat ale dla właściwego obszaru trzeba sobie poszukać i naprawdę sporo na takich meblach można zaoszczędzić

Poprzednia strona

Powrót do Forum dla nowych firm