Zarejestruj

Aranżacja biura

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Aranżacja biura

Postprzez zakrecony » Śr mar 25, 2015 7:59 am

Założenie firmy mam już za sobą, kupno lokalu także, ale obecnie są to 4 puste ściany. Lokal ma służyć za biuro, miejsce pracy dla 5 osób. Chciałbym skorzystać z usług firmy, która zajmuje się aranżacją biur/gabinetów. Znalazłem już taką która się specjalizuje w tych rodzajach wnętrz, a mianowicie west-pol.eu. Tylko teraz chciałbym sie dowiedzieć, zasięgnąć jakichś rad kto już korzystał z takich usług, zrobić taki mały research. Mam zamiar do nich zadzwonić na dniach i jeśli macie jakieś sugestie o co mam wypytać oraz najważniejsze jak stoją ceny w branży tych usług(projektowanie wnętrz), żeby miał jakiś punkt odniesienia przy wycenie projektu?

Doradca reklama

Podpowiadam

kredyt dla firmy

Re: Aranżacja biura

Postprzez adamoss » Wt kwi 21, 2015 6:52 pm

Biuro to wizytówka firmy i właściciela. Jeśli ktoś nie ma głowy do urządzania, moim zdaniem warto poprosić o pomoc dekoratora wnętrz. W Internecie jest też sporo fajnych projektów, można podpatrzeć.

Postprzez mkotek » Śr kwi 22, 2015 5:41 pm

No też warto się zastanowić nad tym, w jakim stylu ma być zaprojektowane biuro: klasyczne czy raczej nowoczesne, designerskie. Wtedy można wybrać meble, dodatki, kolorystykę ścian, oświetlenie – wszystko.

Postprzez ezawada » Cz kwi 23, 2015 1:41 pm

Ja lubię klasyczne biura, z takimi stylizowanymi meblami. Takie biura mają swój urok i chyba robią lepsze wrażenie na klientach. Zwłaszcza, jak ktoś ma na przykład gabinet lekarski albo jest prawnikiem.

Postprzez mkotek » Cz kwi 23, 2015 5:41 pm

ezawada napisał(a):Ja lubię klasyczne biura, z takimi stylizowanymi meblami. Takie biura mają swój urok i chyba robią lepsze wrażenie na klientach. Zwłaszcza, jak ktoś ma na przykład gabinet lekarski albo jest prawnikiem.

Mój znajomy ma kancelarię prawną i właśnie teraz urządzał prywatne biuro. Właśnie ostatnio zamawiał meble klasyczne i moją uwagę zwrócił stojący zegar dobosz pollux. Też właśnie dekorator wnętrz mu podpowiedział takie rozwiązanie, bo taki zegar podkreśla prestiż właściciela.

Postprzez adamoss » N kwi 26, 2015 2:51 pm

Ale właśnie też można kancelarię zrobić w nowoczesnym stylu przecież.

Postprzez Diana21 » Pn cze 08, 2015 1:02 pm

Pewnie, że można. Ważne żeby wszystko wyglądało elegancko i przede wszystkim było czysto;) bo nawet najlepiej urządzone biuro nie będzie dobrą wizytówką jeśli będzie w nim bałagan;)
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez filantrop » Śr lip 08, 2015 8:00 am

Diana21 napisał(a):Pewnie, że można. Ważne żeby wszystko wyglądało elegancko i przede wszystkim było czysto;) bo nawet najlepiej urządzone biuro nie będzie dobrą wizytówką jeśli będzie w nim bałagan;)

dlatego wlasnie u mnie sie znalazly meble z classic meble ;) bo moglem zrobic sobie je na wymiar, a przez to od razu wyglada to lepiej :) bardziej estetycznie, widac ze biuro nie jest zaprojektowane przypadkowo

Postprzez klucznik » So paź 03, 2015 8:36 pm

ja swoje biuro urządziłem w stylu art deco. kupiłem meble właśnie w tym stylu meble od firmy cygal. klienci jak mnie odwiedzają to często zachwalają;)

Postprzez poster » Wt paź 20, 2015 7:45 am

My też mielismy problem z urządzeniem biura, nie wiedzielismy na co się zdecydować. W końcu trafiliśmy na http://www.classic-meble.pl gdzie nam pomogli wszystko dobrać do naszych potrzeb. Mamy teraz eleganckie i funkcjonalne biuro :D

Następna strona

Powrót do Forum dla nowych firm