Zarejestruj

Czy zatrudnić biuro rachunkowe?

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Re: Czy zatrudnić biuro rachunkowe?

Postprzez maczek » Wt wrz 23, 2014 11:35 am

Jeżeli nie jesteś sam wstanie prowadzić księgowość najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie księgowej lub skorzystać z pomocy biura rachunkowego. Wiele firm współpracuje z takimi biurami :)

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez Wiolanna » So paź 18, 2014 2:18 pm

Hej :)!Przez ostatnie 3 miesiące zrobiłam taki mały test programowi Amola System, Amola Projekt (www amola. pl) . Muszę jednak przyznać, że ludzie są niezastąpieni - przynajmniej jedna osoba powinna tego pilnować. Jednak muszę powiedzieć, że dużo mi też ten program pomógł, bo miałam z głowy przesyłanie tych nieszczęsnych formalności do tych wszystkich instytucji ;) i nawet fajne robił te wszystkie analizy.Jakby ktoś się kiedyś zastanawiał na takim programem to mogę ręczyć, że sporo on pomaga, ale jest potrzebna choć jedna osoba do pilnowania.

Postprzez Taxformlodz2014 » Śr lis 19, 2014 8:59 am

Warto , zatrudnić biuro księgowe , gdyż to powoduje oszczędność czasu przede wszystkim

Można wtedy skupić się na firmię

http://finanse.psfp.org.pl/ksiegowosc.html

Postprzez DominikaDominika » Pn lis 24, 2014 1:50 pm

Myślę, że podjęcie współpracy z biurem rachunkowym jest najlepszym wyjściem, a z tego względu, że biuro rachunkowe daje zespół ludzi, w którym każdy jest ukierunkowany w danej dziedzinie. Dodatkowo nie da się nie zauważyć, że coraz częściej spotykamy się z księgowością online, świadczoną poprzez różne biura. To, z którego korzystam rozszerzyło swoje usługi na stronie i całkiem za darmo udostępnia mi fakturowanie online, z którego bardzo często korzystam, daje mi możliwość sprawdzenia ile miałam przychodów, jakie faktury wystawiłam, ile mam do zapłacenia podatku, a także moje poniesione koszty. Dla mnie to wielki plus dla platformy :) Polecam :)

Postprzez filantrop » So gru 06, 2014 11:04 am

ja też uważam, że zatrudnienie biura rachunkowego to dobry pomysł :) ja obecnie korzystam z bde constans i bardzo jestem zadowolony z tej wspolpracy. zawsze wszystko na czas, mozna skorzystac z doradztwa ekonomicznego i stawki tez maja bardzo dobre :)

Postprzez Onedrzej » Śr lut 18, 2015 2:54 pm

Pozytywnie mogę ocenić jakość usług biura A&P Con z Warszawy. Dokładnie mają siedzibę na Żelaznej, na Woli. Fachowa obsługa, szeroki zakres usług, wysoki profesjonalizm od początku współpracy do samego końca.

Postprzez magdaalena » Wt kwi 14, 2015 7:33 am

W zależności czy masz małą firmę czy sporawą i czy masz czas, można rozważyć samodzielne zajęcie się księgowością online. Jest obecnie soporo systemów do tego tutaj jest porównanie dwóch chyba najlepszych z nich
Jeżeli jednak masz obawy przed samodzielnym prowadzeniem finansów (mimo iż wspartym przez sztab księgowych w takim systemie) to możesz pokusić się o biuro rachunkowe ale to drożej wychodzi. Ważne by wybrać sprawdzone biuro bowiem w obecnych czasach gdy coraz więcej jest szumu o ochronie danych osobowych to bezpieczniejsze chyba niż pani księgowa która w domu działa. Ja polecam biura księgowe oferujące kompleksową obsługę online. Tak żeby ułatwić sobie życie i nie musieć jeździć dzwonić a przede wszystkim czekać. Ja osobiście mam biuro które korzysta z sytemu dla biur księgowych mojebiuro24.pl (i serio super wygodna to sprawa.

Postprzez Diana21 » Cz lip 09, 2015 4:04 pm

Biuro rachunkowe to bardzo dobra rzecz. Warto korzystać z takich usług. Ja próbowałam sama zajmować się księgowością u siebie, ale po pewnym czasie zrezygnowałam i skorzystałam z usług mam wszystko załatwione na czas i rzetelnie.
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez majapolak » Wt wrz 29, 2015 11:21 am

Jesli znasz się na księgowości i masz na to czas to oczywiście możesz sama zająć się księgowością.

Postprzez Soma » Pt paź 09, 2015 7:43 am

Ja już od ponad dwóch lat korzystam z usług firmy zewnętrznej (Biuro rachunkowe Support) i jestem dość zadowolona. Oszczędzam sporo czasu i mam pewność, że wszystko będzie dopilnowane. Kiedyś trafiłam na beznadziejną księgową i miałam straszny bałagan w papierach, mnóstwo zaległości w płatnościach itp. Tragedia. Przez to byłam bardzo czujna i ostrożna, ale z biegiem czasu nabrałam zaufania do nowej firmy.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum dla nowych firm