Zarejestruj

Czy zatrudnić biuro rachunkowe?

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Re: Czy zatrudnić biuro rachunkowe?

Postprzez poster » Cz paź 15, 2015 9:34 am

oczywiscie, ze zatrudnic. Bedzie to troche kosztowal ale uwazam ze wart. Ty nie masz tego na glowie i nie ponosisz odpowiedzialnosci za ewentualne błędy tak jak w przypadku księgowej. ja mogę polecić biuro e-bros.eu
Specjaliści w tej dziedzinie, ja z nimi już wspólpracuje już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolony. Dodtkowo gdy w firmie pojawia sie obcokrajowiec to to nie stanowi dla nich problemy, tworza dokumenty takze w jezyku angielskim. Do ksiag ma sie tez dostep online wiec nie trzeba w razie co jeździć do biura.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez tomasz8 » Śr paź 28, 2015 11:00 am

Wg mnie to zależy. Czasami warto, czasami nie. Czynników jest wiele. Ja np. na początku zatrudniłem, żeby się trochę douczyć, dużo pytałem, sprawdzałem, weryfikowałem, a teraz sam robię KPiR na R2księdze, bo jednak nie mam tak dużo dokumentów i wychodzi po prostu taniej, a nie spędzam na tym jakoś specjalnie dużo czasu.

Warto zatem zrobić listę za i przeciw i wnikliwie przeanalizować bo na forum raczej złotej recepty na wszystko nie będzie.

Postprzez sebix » Wt lis 17, 2015 10:00 am

Zerknij na ofertę biura rachunkowego LCConsulting na stronie www.lcco.pl Zawsze są na bieżąco z przepisami i co najważniejsze umieją je zastosować w praktyce. Moja księgowa to bardzo sympatyczna i doświadczona kobieta. Zawsze chętnie pomoże i doradzi, co w tym zawodzie jest bardzo ważne.

Postprzez Marek76 » Wt lis 17, 2015 1:39 pm

Na pewno warto korzystać z usług biur rachunkowych sam korzystam z usług takiego biura(optimumbiuro.com.pl) i pozwala mi to zaoszczędzić sporo czasu i nerwów przy wypełnianiu wszystkich papierów. Firma rzetelnie i pomocnie pomaga w prowadzeniu księgowości mojej firmy, doradzają pomocne rozwiązania na które sam bym na pewno nie wpadł.

Postprzez sebix » Cz lis 19, 2015 12:57 pm

Polecam biuro Super Księgi (www.superksiegi.pl) Teraz jestem zupełnie spokojna o obsługę księgową. Wiem, że nie popełnią błędu. Takie ryzyko istniałoby, gdybym się sama tym zajmowała. Ta firma naprawdę dba o dobro swoich klientów.

Postprzez Katarzyna24 » Pt gru 04, 2015 2:18 pm

Jeśli nie masz do tego głowy. Od razu skontaktuj się z dobrym biurem rachunkowym. Najgorsze co może być to problemy w papierach :) Stres i dodatkowe latanie i załatwianie spraw.

Postprzez mateusztomak » So gru 12, 2015 5:58 am

Witam,
kiedyś sam zastanawiałem się co będzie lepsze, czy biuro rachunkowe czy zatrudnienie księgowego w firmie. Zdecydowałem się jednak na biuro rachunkowe i nie żałuje! Do pomocy masz większe grono osób, którym szybciej udaje się rozwiązać zaistaniły problem, a też potrafią znaleźć wiele korzyści dla Twojej firmy. Ja osobiście jak najbardziej polecam. Jestem zadowolony z usług biurorachunkoweoptima.pl , możesz sprawdzić sobie ich oferte czy Ci odpowiada, pozdrawiam serdeczie, Mateusz"

Postprzez kleo12 » Pn gru 14, 2015 9:26 am

Wszystko zależy czego potrzebujesz. Jaka masz formę działalności itp. Jeśli mała lub średnia firma, to jasne. dobrym rozwiązaniem jest biuro rachunkowe online. Są tańsze, a poziom usług, jak w tradycyjnych. korzystam z Superksięgowej i w swoim abonamencie mam doradztwo, aplikację na tableta. Wysyłam do nich swoje dokumenty, otrzymuję zrobione. Ważne jest, aby wybierać biura ubezpieczone

Postprzez dellos » N gru 20, 2015 3:43 am

Biuro rachunkowe da oszczędność i gwarancję najwyższej jakości usług. Problemem z księgowymi zatrudnionymi na umowę o pracę są oprócz kosztów również trudny proces sprawdzenia aktualnego stanu wiedzy. Nasze biuro rachunkowe często przeprowadza, różnego typu działania u klienta w firmie w firmowych działach księgowości.

Dobre biuro rachunkowe to wielka oszczędność, nawet dla dużych podmiotów. Nie trzeba zatrudniać wielu pracowników a i oszczędność z outsourcingu usług księgowych jest warta rozważenia. Na zachodzie już nawet olbrzymie koncerny decydują się na outsourcing.

Warto tutaj zwrócić uwagę na to czy biuro rachunkowe ma odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. No i również ma się spokój z wyjściami do urzędów i wszystkim zajmuje się biuro. Dodatkowo jeśli wybierzesz jeszcze np. Doradcę Podatkowego to możesz liczyć na optymalizację kosztów. A ile to będzie wszystko kosztować? Różnie bywa od 50-100zł / mc dla startup'ów wzwyż. Ale spokój i bezpieczeństwo jakie się otrzymuje korzystając z dobrego biura jest niezastąpiona. Szkoda potem nerwów jak coś jest nie tak w księgach zapisane...
Pomoc dla startup'ów oraz doradztwo biznesowe jest moim hobby...

Postprzez sebix » Śr gru 23, 2015 10:51 am

Zajdź na stronę internetową http://www.superksiegi.pl - znajdziesz tam ofertę wrocławskiego biura rachunkowego, które jest jak najbardziej na plus. :):):)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum dla nowych firm