Zarejestruj

Czy zatrudnić biuro rachunkowe?

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Re: Czy zatrudnić biuro rachunkowe?

Postprzez Diana21 » Pt sty 13, 2017 7:42 am

mogę polecić https://www.wiol.com.pl
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez adamos » Wt sty 17, 2017 10:19 am

Warto bez dwóch zdań. Przyjdzie taki moment, że firma zacznie ci się rozrastać i wtedy nie będziesz chciał tracić nawet minuty na bawienie się w papiery, uwierz mi :) Najlepiej skontaktuj się z https://www.elitetax.pl bo to prawdziwi profesjonaliści a całkiem fajna oferta cena z nimi jest :) Ja z nimi współpracowałem na początku swojej działalności i byłem bardzo zadowolony.

Postprzez sebix » Wt sty 24, 2017 9:27 am

Długo się nie chciałem dać przekonać do przekierowania księgowości do zewnętrznej firmy, ale nie żałuję tej decyzji. Mam więcej spokoju i czasu. Współpracuję z biurem ze strony http://gut-rachunkowosc.pl. Jeszcze mnie nie zawiedli i oby tak dalej. Mają ubezpieczenie OC, prowadzą porady tylko dla swoich klientów i powiem, że mam takie poczucie, że faktycznie są zaangażowani, że nie jestem jednym z wielu.

Postprzez klucznik » Pn mar 20, 2017 12:39 pm

No tak utrzymywanie księgowości u siebie zawsze wyjdzie drożej a biura rachunkowe robią tą samą robotę, wiadomo są lepsze i gorsze ale trochę rozeznania i naprawdę jest wiele solidnych podmiotów, jeżeli chodzi o Warszawę to gama zdecydowanie wybija się na prowadzenie moim zdaniem i warto na nich stawiać bo nie zawodzą i można spokojnie zajmować się całą resztą

Postprzez T85 » Śr mar 22, 2017 3:56 pm

Jeśli masz większą firmę - to najczęściej własna księgowość. Jeśli średnia - samodzielnie (o ile potrafisz) lub biuro księgowe (poczta pantoflowa do tej pory działa cuda). Jeśli jednoosobowo - to chyba najlepiej samodzielnie, z wykorzystaniem odpowiednich programów (np. RESET2).

Postprzez filantrop » Pt lip 07, 2017 11:00 am

Ja niedawno przerzuciłem się na biuro rachunkowe gama. Póki co idealnie się z nimi współpracuje. Są rzetelni i wszystko robią w terminie. Kiedyś dużo czasu poświęcałem na sprawdzanie tych papierków a teraz praktycznie mnie to nie dotyczy- ogromna oszczędność czasu, który można zainwestować w prowadzenie działalności :)

Poprzednia strona

Powrót do Forum dla nowych firm