Zarejestruj

gdzie zamówić towar do sklepu odzieżowego

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

gdzie zamówić towar do sklepu odzieżowego

Postprzez MarcinProchowski » Pn mar 14, 2016 5:09 pm

cześć wszystkim. tym razem czepie się towaru, w imieniu koleżanki do sklepu odzieżowego. wiemy dobrze wszyscy że bazarówki jest od groma wszędzie, a jej chodzi o coś polskiego, dobrej jakości, ale żeby nie było kosmicznie drogie tylko takie...hm logicznie z wyższej półki. pozdrawiam

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: gdzie zamówić towar do sklepu odzieżowego

Postprzez liam » So mar 19, 2016 6:28 pm

logicznie z wyższej półki to dla każdego oznacza coś innego. jak dla mnie najpierw się zorientuj co jest modne i za czym laski się uganiają, choć ważna sprawa - w jaki wiek celujesz? co innego bedzie chciała 16 co innego 60, to nie hollywood.

Postprzez Palaryna » N mar 20, 2016 12:07 pm

O, kiedyś miałem trochę z tą branżą do czynienia i powiem, że trzeba mieć wyczucie do ilości, bo jak jakaś laska zarządzi że od tej pory coś nie jest modne to wszystko zalega na półkach. CO do miejsca to może coś z polskich butików szyjących za granicą? To chyba najlepsza opcja, bo oni są właśnie na czasie, a jak wybiorą miejsce szycia lepsze niż czajna to i jakość będzie dobra i cena w porządku.

Postprzez liam » Pt mar 25, 2016 12:33 pm

a racja racja... wiesz co, tak sobie przypomniałem. może kojarzysz sklep rubin fashion? znajdź u nich na stronie główny telefon kontaktowy i zadzwoń w tej sprawie bo jestem prawie pewny, że to oni sprzedają ciuchy hurtem.

Postprzez Palaryna » So kwi 02, 2016 1:58 am

O też o nich już trochę słyszałem że jakościowo są na poziomie lepszym od sieciówek typu hm itp a sprzedają na większą skalę niż butiki typu 1 sklepik z trzema ubraniami...nie sądziłem jednak że chodzi aż o hurt :P

Powrót do Forum dla nowych firm