Zarejestruj

grafika pod sklep internetowy

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

grafika pod sklep internetowy

Postprzez liam » Pn kwi 24, 2017 9:33 pm

Tutaj chyba jesteście najbardziej na czasie. Jakbym chciał zmieniać wygląd graficzny strony, to ile by mnie to kosztowało? Jaka firma teraz bryluje?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: grafika pod sklep internetowy

Postprzez MarcinProchowski » Pt kwi 28, 2017 11:39 pm

grafika? a z szablonu czy indywidualnie? cenowo niebo a ziemia więc trzeba by się bardziej określić bo inaczej nikt ci nie pomoże za duża rozbieżność w możliwościach wyceny

Postprzez Palaryna » Pn maja 22, 2017 5:30 am

podłączę się pod temat bo potrzebuje strony responsywnej, trochę robię nacisk na rozwój w tym momencie więc muszę to jakoś pocisnąć ostro do przodu.

Postprzez MarcinProchowski » Wt maja 23, 2017 5:45 am

RWD trochę kosztuje. Ale znów - trzeba tylko namiar, już gotowe czy indywidualnie - panowie, jeśli chcecie uzyskiwać odpowiedzi to trzeba precyzyjniej bo nic z tego nie będzie

Postprzez liam » Wt maja 23, 2017 8:27 am

Trochę się zorientowałem w temacie i chciałbym wiedzieć jak wygląda oferta esprzedaży a konkretnie usługi sellingo z układem graficnzym wg kogoś doświadczonego. Mam sporo informacji, że to dobra firma i skoro maja RWD teraz w promocji to może warto się zakręcić.

Powrót do Forum dla nowych firm