Zarejestruj

Hurtownia kosmetyków naturalnych

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Hurtownia kosmetyków naturalnych

Postprzez yennefer » Wt sty 19, 2016 2:58 pm

Jest ktoś z branży kosmetycznej? Potrzebuje rady odnośnie z jaką hurtowni najlepiej współpracować? Jestem na początkowym etapie, zakładania własnego sklepu internetowego, mam już informatyka, któtry wszystko konstruuje od strony technicznej.
Wiem jakie chce produkty sprzedawać.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Hurtownia kosmetyków naturalnych

Postprzez racionale » Śr sty 20, 2016 3:46 pm

Jak wiesz co chcez sprzedawać to najlepiej ich po prostu poszukaj w hurtowniach.
Naturalnymi na pewno zajmuje się greenport24, tyle wiem i z nimi myślę powinnaś się skontaktować.

Postprzez exstudenciak » N lut 21, 2016 2:31 pm

Witam, też prowadzę kilka sklepów internetowych (akurat żadnego sprzedającego kosmetyki, więc nie jesteś dla mnie konkurencją :D ), i praktycznie we wszystkich branżach dostawców znajduję po prostu tutaj https://aleo.com/pl/produkty-i-uslugi Mają często preferencyjne warunki, a przejrzenie ich katalogu to dobry sposób na szukanie zupełnie nowych pomysłów na e-handel ;)

Postprzez BussinesCenter1 » Pn lut 22, 2016 12:44 pm

greenport24, tyle wiem i z nimi myślę powinnaś się skontaktować.

polecam tę firmę - wielokrotnie współpracowałem i pozytywnie oceniam ich pracę ;)

Postprzez Chinesse » Cz mar 03, 2016 1:17 pm

Wszystko zależy skąd jesteś, z jakiego miasta szukasz hurtowni? Ja jestem z Krakowa i tam jest pełno hurtowni kosmetycznych, mają strony internetowe także spokojnie znajdziesz :)

Powrót do Forum dla nowych firm