Zarejestruj

Jaka księgowość dla nowej firmy?

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Re: Jaka księgowość dla nowej firmy?

Postprzez tomasz8 » Pn gru 07, 2015 7:02 pm

Tabaluga napisał(a):Możesz też kupić program do kpir i sam sobie robić rozliczenia. Jeśli księgowość jest bardziej zaawansowana to warto zastanawiać się nad biurem czy księgowym dochodzącym, ale przy małych startujących firmach, takie programy, to spoko opcja.

No właśnie jak pisałem wyżej. R2księga jest perfect. Prosta, intuicyjna, a jednocześnie z ogromem możliwości i dobrą skalowalnością.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez T85 » Pt mar 25, 2016 11:33 am

Na początku miałem sporo obiekcji przed robieniem takich rzeczy na własną rękę, ale stwierdziłem, że przynajmniej spróbuję się zapoznać z tego typu programami, większość i tak na początku jest darmowa, i po pewnym czasie dużą część rzeczy zacząłem robić samodzielnie, z pomocą programów od RESET2. Kwestia przełamania się i podjęcia “ryzyka

Postprzez Diana21 » Pt kwi 01, 2016 8:16 am

na początek prowadzenia firmy polecam dobre biuro https://www.wiol.com.pl/, które pomoże w rozkręceniu biznesu.
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez Chris80 » Śr cze 29, 2016 1:01 pm

Ja ze swojej strony polecam program Comarch ERP Optima, nadaje się dla małych i średnich firm z różnych branż. Wersję zwykłą możńa mieć przez miesiąc całą za darmo, polecam link https://www.comarch.pl/erp/comarch-optima/demo/pobierz-demo/?utm_medium=redirect301&utm_source=GRAPHCOM.
Nam wdrożenia udzieliła firma Graphcom z Poznania, z którą się całkiem miło pracowało :)

Postprzez poster » Pt lip 22, 2016 2:43 pm

Ja w mojej firmie używam bizin. To ogromna oszczednosc i czasu i pieniędzy, no i nerwów przy okazji ;d

Postprzez T85 » Pt paź 21, 2016 3:02 pm

Jaka księgowość? Prosta i przystępna ;) np. taka jak oferują programy od RESET2 z Wrocławia :)

Postprzez monika91 » Wt mar 28, 2017 10:07 am

dobre biuro rachunkowe moim zdaniem najsensowniejsze, jakoś nie mam zaufania do tych wszystkich księgowych programów, wydaje mi się że nigdy nie zastąpią człowieka z fachową wiedzą, w Warszawie bardzo dobre jest biuro rachunkowe gama i profesjonalnie zajmują się całością księgowości

Poprzednia strona

Powrót do Forum dla nowych firm