Zarejestruj

Księgowa

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Księgowa

Postprzez Ninka » Pt sty 31, 2014 9:44 am

Zakładając nową firmę, jedną z pierwszych rzeczy o jakich należy pomyśleć, jest zatrudnienie wykwalifikowanej księgowej. Ale skąd można mieć pewność, że księgowa którą zatrudnimy ma ku temu odpowiednie kwalifikacje? Czy można to w jakiś sposób sprawdzić?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Księgowa

Postprzez freva » Pt sty 31, 2014 2:15 pm

Ja polecam usługi kompetentnego biura rachunkowego. Dzięki temu masz zapewnioną pełną obslugę i wsparcie kardrowo -płatnicze. Ja od długiego czasu współpracuję z Biurem Rachunkowym Mc2 z Warszawy.

Postprzez Peter » Śr lut 05, 2014 9:20 pm

Dokładnie, obecnie lepiej skorzystać z usług biura, niż zatrudnić pracownika, nieporównywalnie niższy koszt i myślę, że też wygodniejsza opcja.

Postprzez klucznik » Wt lut 17, 2015 11:52 am

najlepiej coś z polecenia ;) ja korzystam teraz z usług izi - prowadzą mi księgowość i kadry. wlasnie kolega mi ich polecil i nie zawiodlem sie :)

Postprzez Diana21 » Pt sie 14, 2015 9:38 pm

Dla młodej firmy lepsze będzie biuro rachunkowe, samodzielna księgowa to duży wydatek, biuro jest o wiele tańsze, a dla nowej firmy każde oszczędności są ważne;) ja korzystam z usług tylko biura rachunkowego, konkretnie http://www.wiol.com.pl/ oni załatwiają księgowość, a ja mogę spokojnie zająć się biznesem;)
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez malytom » Śr sie 19, 2015 10:49 am

Lepszym rozwiązaniem jest biuro rachunkowe
https://finansowobiznesowy.wordpress.com/

Postprzez roman » Pt sie 28, 2015 2:52 pm

Zgadzam się, biuro rachunkowe będzie po prostu tańsze, a na początku działalności w zasadzie każdy grosz się liczy, z biegiem czasu można pomyśleć o księgowej.

Postprzez olecki » N sie 30, 2015 4:12 pm

a po co księgowa jak jest coś takiego jak księgowość internetowa? Czy to będzie duża firma?
Porównanie księgowości internetowych - http://www.i-malaksiegowosc.pl - również kody rabatowe nawet na 6 miesięcy księgowości za darmo.

Postprzez wirtualneadresy » Wt wrz 01, 2015 10:11 am

Wirtualne Biuro Wrocław | Wirtualny Adres Wrocław
Pracujesz w domu lub w terenie? Biuro jest dla ciebie zbędne, to tylko dodatkowe koszty, ale musisz zarejestrować gdzieś firmę?

Skorzystaj z naszych usług!
Za 99zł miesięcznie proponujemy Państwu adres, na który możesz zarejestrować swoją firmę, obsługę korespondencji i darmowy program do fakturowania z panelem klienta!!
Tak tanio tylko u nas, a do tego w świetnej lokalizacji - Powstańców Śląskich 98 lok. 312

Postprzez budzich » Śr wrz 02, 2015 8:40 am

Księgowa ale taka mobilna to skarb... ja korzystam z bizin.pl i finanse mam poukładane w jednym miejscu i co najważniejsze mam wgląd kiedy chce:) Współcześnie jest tyle możliwości ułatwiania sobie życia, ze tradycyjna księgowość wydaje mi się to już przeszłość.

Następna strona

Powrót do Forum dla nowych firm