Zarejestruj

księgowość elektroniczna

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

księgowość elektroniczna

Postprzez adamos » Pn lut 29, 2016 8:29 pm

witajcie, w przyszłym miesiącu planuje założenie własnej firmy zajmującej się produkcja mebli, czy może mi ktoś polecić firme świadczącą usługi księgowe przez internet?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: księgowość elektroniczna

Postprzez klucznik » Wt mar 01, 2016 9:18 am

przerobiłem już mase tego typu biur rachunkowych, wystarczy poszukac w google. np w tamtym roku korzystałem z ukdpolice.pl, w tym roku też z nimi będe współpracował

Postprzez T85 » Pt mar 25, 2016 11:32 am

Nie myślałeś o tym, żeby zmierzyć się z tym tematem na własną rękę? Albo alternatywnie zlecić na początku na zewnątrz, a samemu próbować ogarniać pewne rzeczy z pomocą programów, np. od RESET2? Kosztu żadnego nie ponosisz, bo na początku korzystasz z wersji bezpłatnej, ewentualnie potem wykupujesz licencję, która w całokształcie będzie niższym wydatkiem niż comiesięczne przelewy dla biura księgowego.

Postprzez Diana21 » Pt kwi 01, 2016 8:19 am

nie jestem księgową z wykształcenia i sama nie podjęłabym się zabrania za ten temat. Mam swoje biuro https://www.wiol.com.pl/, z którym współpracuję i mam pewność, że nie zadzwonią z zusu, bo cos przeoczyłam ....
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez adamos » Pt paź 19, 2018 8:21 pm

Wydaje mi się, że elektroniczne prowadzenie spraw ma sens, ale tylko w przypadku doświadczonych kancelarii. Ja mam księgowość w Gamie na Mysliborskiej, więc w ogóll nie muszę się o to martwić, bo to specjaliści w każdym calu ;)

Postprzez adamos » N lis 04, 2018 12:08 pm

Jeszcze chciałbym dodać, że to wcale nie jest drogie biuro rachunkowe, a to jest oczywiście dodatkowa zaleta!

Powrót do Forum dla nowych firm