Zarejestruj

Meble do biura

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Meble do biura

Postprzez klucznik » Wt lut 03, 2015 2:55 pm

Zakładam właśnie nowy oddział firmy w Warszawie i potrzebuję wyposażyć biuro. Do tej pory wszystkie meble kupowałem gotowe, teraz zastanawiam się czy to był dobry pomysł. Myślę o zamówieniu wszystkich biurek zrobionych na wymiar. Czy według was to dobry pomysł ze względu na niewątpliwie lepszą jakość, czy zbędny wydatek? Jakie wy macie meble w biurach?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Meble do biura

Postprzez filantrop » Wt lut 03, 2015 3:17 pm

Pierwsze meble do biura kupowałem gotowe, możliwie najtańsze, człowiek wtedy zupelnie nie myślał o tym, że niska cena niesie za sobą niską jakość. Ostatnio trzeba było pozbyć się tego wszystkiego i zamówić w końcu cos porzadnego co przyniesie komfort pracy mi i moim pracownikom. Wszystko zamawiałem na wymiar właśnie w Warszawie w firmie Classic meble biurowe. Wiem, że to była dobra decyzja bo takie meble na wymiar będą służyły mi więcej lat, więc warto zapłacić więcej.

Postprzez Diana21 » Pt lut 06, 2015 4:52 pm

Jeśli masz na tyle środków to zrób na wymiar;)
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez adamos » Pn paź 03, 2016 11:25 am

Meble przede wszystkim muszą być profesjonalne, funkcjonalne i estetyczne. Trzy złote wyznaczniki moim zdaniem :P Ja też musiałem wyposażyć biuro w meble w Warszawie i skorzystałem z oferty firmy Logan. Co prawda jest to firma z tej górnej półki w tej branży ale cenowo nie było tak źle. Dzisiaj za to każdy klient zwraca na nie uwagę co jest bardzo miłe :) Co do ich oddziału w Warszawie to tutaj masz kontakt http://www.logan.com.pl/kontakt-2-2/warszawa/

Postprzez sebix » Pn lut 20, 2017 3:04 pm

Mnie się bardzo podobają meble jakimi handluje sklep Limesto na swojej stronie http://limesto.pl. Porządnie zrobione meble metalowe z fajną, ciekawą konstrukcją. U nich właśnie zamawiałem pełny zestaw mebli do biura, w tym szafki aktowe, regały zamknięte, czy choćby biurka. Wszystko dotarło terminowo, obyło się bez opóźnień, a akurat bardzo mi wtedy na czasie zależało.

Postprzez poster » Śr cze 14, 2017 1:30 pm

jest jeszcze jedno fajne rozwiązanie- licytacje komornicze, komornik generalnie daje zawsze na stronie ogłoszenia tak jak tu www.czosnyka-komornik.pl i jest tego naprawdę sporo, meble (jak i inne rzeczy) często w stanie świetnym, a z wartością spadają tak, że aż szkoda na nowe w sklepie wydawać

Powrót do Forum dla nowych firm