Zarejestruj

Miejsce na pierwszą firmową konferencję

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Miejsce na pierwszą firmową konferencję

Postprzez poster » Pt sie 05, 2016 9:43 am

Witajcie,

planuję w listopadzie zorganizować pierwszą konferencję mojej firmy i jak się zapewne domyślacie, chcę, żeby była na wysokim poziomie, bo jak to mówią "jaka pierwsza takie i będą inne". A tak poważnie, to po prostu chcę, żeby pracownicy byli zadowoleni i chętnie później jeździli na kolejne. Tak więc kluczowe pytanie - gdzie ją zorganizować? Wszyscy uderzają na Warszawę, Kraków itp. Ja bym wolał spróbować jednak może nie tam gdzie wszyscy, ale zależy mi też, żeby miejsce było dobre. Sporo dobrego słyszałem o Hotelu Delfin w Białej Podlaskiej? Że pokoje ładne, sala konferencyjna prawidłowo przystosowana, że menu smaczne i że łatwo wszystko dogadać. Ktoś z Was organizował tam może konferencję i podpowie?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Miejsce na pierwszą firmową konferencję

Postprzez klucznik » Pt sie 12, 2016 9:35 am

Ja nie organizowałem tam konferencji, ale byłem tam na szkoleniu. Powiem tak, mi się podobało. Sala konferencyjna pojemna, dobre nagłośnienie, catering na poziomie, pokoje dobre, miejsce na integracje też jest... nie wiem co ci jeszcze mogę powiedzieć. Nie organizowałem, byłem uczestnikiem i z mojej perspektywy Hotel Delfin jak najbardziej się bedzie nadawał :)

Postprzez rachelka » Wt sty 24, 2017 8:54 am

Ja również za pewien czas mam konferencję i jest to konferencja wyjazdowa. Kupiłam kilka nowych rzeczy w sklepie Caterina,http://sklep.caterina.pl/jesien-zima-2016-do-70/zakiet-z-blyszczaca-nitka_p_5177.html ponieważ to mój ulubiony sklep, mają bardzo dobrej jakości rzeczy, a mi zależy żeby wyglądać dobrze. Zastanawiam się czy wziąć więcej rzeczy eleganckich, takich jak do pracy, czy coś bardziej wygodnego?

Postprzez poster » N sty 29, 2017 2:07 pm

My naszą pierwszą konferencje firmową organizowaliśmy w hotelu Grand Lubicz w Ustce: http://www.grandlubicz.pl/. Wszyscy goście byli zachwyceni, wszystko udało się super :) No i my od strony organizatorskiej jesteśmy pełni podziwu dla hotelu, bo mieliśmy wszystko czego trzeba i jak jakieś drobne problemy się pojawiały techniczne to szybko były rozwiązywane :)

Postprzez klucznik » Śr kwi 19, 2017 4:26 pm

Ostatnio też obił mi się o uszy hotel Ibis Styles w Grudziądzu, dopiero mają otwierać jestem ciekawy co to za miejsce.

Postprzez filantrop » Wt maja 09, 2017 6:48 am

klucznik napisał(a):Ostatnio też obił mi się o uszy hotel Ibis Styles w Grudziądzu, dopiero mają otwierać jestem ciekawy co to za miejsce.

też coś czytałam i ma być to bardzo klimatyczny hotel z duszą i dobrze wyposażony jeśli chodzi o sale i meeting room także miejsca na plus :d

Postprzez monika91 » Wt maja 23, 2017 9:37 am

klucznik napisał(a):Ostatnio też obił mi się o uszy hotel Ibis Styles w Grudziądzu, dopiero mają otwierać jestem ciekawy co to za miejsce.

Już otworzyli, natknęłam się na ich ofertę w internecie, wygląda obiecująco i co jak dla mnie na plus: lokalizacja, sale konferencyjne i na pewno atrakcje w okolicy.

Powrót do Forum dla nowych firm