Zarejestruj

Obsługa IT

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Obsługa IT

Postprzez klucznik » Wt lut 17, 2015 12:05 pm

Jak w waszych firmach wygląda kwestia obsługi IT? Zatrudniacie normalnie informatyka na etacie czy gdzieś outsourcingowo bo nie wiem co sie bardziej oplaca i co lepiej sie sprawdza?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Obsługa IT

Postprzez filantrop » Wt lut 17, 2015 1:42 pm

zlecamy to na zewnątrz, konkretnie do izi. bardzo profesjonalna firma i maja dobre stawki. ja jestem zadowolony :)

Postprzez Diana21 » Wt kwi 21, 2015 7:47 am

Ja też korzystam na zasadzie outsourcingu, ale trzeba być ostrożnym w tym temacie, bo niektórzy niestety naciągają. Ja dopiero za 4 razem znalazłam odpowiednią firmę w tej kwestii. Poprzednie brały krocie za nawet najdrobniejsze usługi.
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez MichalRabus » N paź 04, 2015 8:23 am

Jeżeli szukasz czegoś naprawdę konkretnego w zakresie ERP+B2B, to mogę polecić z czystym sumieniem firmę WILKSOFT. Z platformą KAMELEON.B2B prowadzenie mojej firmy stało się dziecinnie proste. Nie dość, że wszystkie informacje znajdują się w jednym miejscu, to dodatkowo cały system jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Dzięki KAMELEON.CRM z łatwością poradzisz sobie z zarządzaniem sprzedażą, serwisem czy partnerami handlowymi. Polecam serdecznie, bo platforma KAMELEON.B2B sprawiła, że zajmowanie się firmą stało się nie tylko proste, ale również przyjemne.

Postprzez adamos » Pn lis 21, 2016 4:15 pm

Moja firma korzysta z usług firmy Zever. Wspólpraca jak dotąd idzie bardzo dobrze i jak popytałem w innych firmach to cenowo też wypadają bardzo dobrze

Powrót do Forum dla nowych firm