Zarejestruj

Pożyczka firmowa w MBank jaka maksymalna kwota?

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Pożyczka firmowa w MBank jaka maksymalna kwota?

Postprzez Elena » Pn lut 17, 2014 5:03 pm

Czy ktoś już brał pożyczkę na drobne wydatki w MBanku? Interesuje mnie jaką maksymalną kwotę można dostać na firmę? Chodzi mi o małą pożyczkę, ale chciałabym poznać górny pułap możliwości w tej kwestii.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Pożyczka firmowa w MBank jaka maksymalna kwota?

Postprzez serek » Śr lut 26, 2014 4:02 pm

Reklamują, że pożyczają nawet do 10 tysięcy kredytu przez internet na start Twojej nowej firmy od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Ciekawe czy w placówce banku da się zaciągnąć taki kredyt w wyższej kwocie.
Myśl, bo to nie boli.

Postprzez Dankis » Śr mar 19, 2014 10:01 am

Elena napisał(a):Czy ktoś już brał pożyczkę na drobne wydatki w MBanku? Interesuje mnie jaką maksymalną kwotę można dostać na firmę? Chodzi mi o małą pożyczkę, ale chciałabym poznać górny pułap możliwości w tej kwestii.

mBank oferuje teraz (chodzi mi o miesiąc marzec) kredyt do 120 tysięcy wszystko załatwiane online na dowolny cel

Postprzez poster » Wt sie 01, 2017 9:33 am

Zobacz sobie przede wszystkim, czy masz zdolność kredytową, żeby się nie okazało, że nie możesz wziąć kredytu, tak jak ja. Okazało się, że moje nazwisko widnieje w biku i bank nie może udzielić mi kredytu. Na szczęście znalazłem biuro Wyczyść bik, dzięki któremu moje nazwisko zostało usunięte a ja mogłem wziąć kredyt.

Powrót do Forum dla nowych firm