Zarejestruj

Reklama i Pr

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Reklama i Pr

Postprzez poster » Pt mar 04, 2016 10:04 am

Jak myślicie, warto zatrudniac ludzi od pr i reklamy ? Czy robicie to w firmach na własną rękę ? prowadze własną firme i zastanawiam sie nad tym juz kawał czasu. Warto czy nie warto ? :?: :?: :?: :?: :cry:

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Reklama i Pr

Postprzez adamos » Pt mar 04, 2016 10:14 am

warto :roll: :roll: my mamy i osiągamy lepsze wyniki sprzedażowe wydaje mi sie duzo firm posiada kogos od pr i reklamy :D :D i nie zapominajmy tez o social mediach

Postprzez monika91 » Pt mar 04, 2016 10:26 am

ja też jestem zdania ze warto, obecnie wsrod tak duzej rynkowej konkurencji zeby osiagnac sukces powinnismy zrobic wszystko zeby utrzymac odpowiednia pozycje :) i takie rzeczy jak reklama czy pr to podstawa sukcesu, dlatego oczywiste ze trzeba miec od tego ludzi którzy spojrzą na naszą firmę obiektywnym okiem i fachowo zajmą się strategia. my np korzystaliśmy z porad pani Iwony Drabot z PR Pr Boutique i bardzo nam pomogła w budowaniu wizerunku naszej marki, zauwazylismy znaczną poprawe jej odbioru przez potencjalnych odbiorców a sama Pani iwona miała naprawde fajne i kreatywne pomysły takze jestem zdania ze warto miec kogoś i od reklamowania i od budowania wizerunku :)

Postprzez Chinesse » Pt mar 04, 2016 1:07 pm

Albo możesz zatrudnić osobę doświadczoną w budowaniu marki, która pomoże ci w pozyskaniu nowych klientów :) Wtedy będziesz mieć z tą osobą cały czas kontakt i razem coś wymyślicie, będziesz mieć na oku co się dzieje :)

Postprzez monika91 » Wt cze 07, 2016 10:19 am

wszystko zależy od branży, u nas w zupełności wystarcza cykliczna reklama w prasie regionalnej w http://www.nzoliborz.pl/ no ale jak ma się biznes o skali ogólnokrajowej to wiadomo że inaczej to wygląda i tacy specjaliści mogą się przydać

Postprzez klucznik » Cz lip 07, 2016 7:20 pm

jak dla mnie najlepsza reklama to są branżowe targi, jak się człowiek dobrze zaprezentuje, z profesjonalnym stanowiskiem (warto zobaczyć jak to robią profesjonaliści z abamus i do nich się zwrócić po pomoc) to można dużo ugrać

Postprzez adamos » Śr sie 17, 2016 10:09 am

zdecydowanie popieram pomysł targów. Ostatnio byłem na targach Eurotool czyli targach obrabiarek, narzędzi i urządzeń do obróbki materiałów(moja branża) masa ludzi przyszła i wielu klientów udało nam się pozyskać. W październiku kolejna edycja tych targów w krakowskim EXPO

Postprzez filantrop » Pn wrz 12, 2016 11:56 am

Reklama i PR w firmie są jednym z kluczowych elementów dla rozwoju biznesu przecież. Wiele polskich firm niestety nadal wychodzi z założenia, że wystarczy, że będą dobre, solidne i uczciwe, a przebiją się na ranku. A to nie prawda, bo jeszcze wszyscy muszą o tym wiedzieć, słyszeć, ze firma, jest porządna,a godna zaufania... Reklama i budowanie wizerunku. Ale też trzeba to robić w sposób umiejętny, bo pamiętajmy, że teraz konsumenci myślą, sprawdzają, są nie ufni. Nie nawiążą współpracy z firmą, która nie budzi ich zaufania... Dlatego warto inwestować w certyfikaty takie jak http://www.uczciwyprzedsiebiorca.pl/, bo inwestycja niezbyt kosztowna, weryfikacja szybka, a korzyści sporo. Zależy od pakietu, my wybraliśmy ten najbardziej zaawansowany premium. Mamy certyfikat, wizytówkę firmy nakierowującą na certyfikat i dodatkowo jej pozycjonowanie, oznaczenia, że jesteśmy uczciwym przedsiębiorcą... i wiarygodność, konkurencyjność, prestiż firmy rośnie :)

Postprzez liam » Śr paź 19, 2016 10:10 am

Pozycjonowanie jest wg mnie baaardzo wazne, tylko żeby robił to ktoś naprawdę rozgarnięty, bo ładować pieniądze komuś do kieszeni to nie problem, tylko żeby to jeszcze miało przełożenie na efekty. Sam już się zdecydowałem, pytanie tylko gdzie skoro jest takie zatrzęsienie ofert

Postprzez Palaryna » Śr paź 19, 2016 10:38 am

Mi się nie chciało długo szukać i zdałem się na opinię znajomego z branży co do całego oprogramowania sklepu. Okazało się, że właściwie dokonana decyzja, bo się sprawdzają doskonale i to już bardzo długi czas - firma nazywa się esprzedaz.com i własnie apropo pozycjonowania ostatnio dostałem newslettera, że poszerzają o nie ofertę, zajrzyj, posprawdzaj. Może są jakieś szczegóły już :)

Następna strona

Powrót do Forum dla nowych firm