Zarejestruj

ulotki

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

ulotki

Postprzez poster » Cz sty 21, 2016 8:12 am

czy opłaca się inwestowac w ulotki w przypadku lokalnej firmy? mocno mie zastanawia ten temat, mnie się wydaje całkiem dobry, ale wiadomo, że wszysto zalezy też od samej ulotki, projektu, wizualizacji itp. ale z kolei wspólnik ne chce o ulotkach słyszeć...

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: ulotki

Postprzez baner2 » So lut 27, 2016 8:18 pm

w przypadko lokalnej firmy to jest chyba najlepsza forma kontaktu z potencjalnym klientem ponieważ najłatwiej do niego trafic. Oczywiście jesli jest to kolejny biały papierek z masą tekstu to wyląduje w pierwszym lepszym śmietniku ale jesli to jest jakaś ciekawa ulotka z fajnie przedstawionymi informacjami to napewno zadziała zachęcająco na klienta. Jak organizowałem szkolenia na ratownika w moim mieście to zamówiłem ulotki u medialne-centrum.pl i byłem mega zadowolony z ich projektu

Re: ulotki

Postprzez Chinesse » Cz mar 03, 2016 1:14 pm

Opłaca się, ulotki oraz reklamy porozwieszane na tablicach ogłoszeniowych. Zawsze znajdzie jakaś osoba zainteresowana. Zawsze we wrześniu obserwuje ludzi roznoszących ulotki o szkołach policealnych- każdy zerknie co jest na ulotce zanim wyrzuci

Powrót do Forum dla nowych firm