Zarejestruj

wirtualny adres, wirtualne biuro

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

wirtualny adres, wirtualne biuro

Postprzez HUBKolektyw » Śr kwi 16, 2014 3:10 pm

Dzień dobry wszystkim:)

Widzę, że nie pojawił się chyba na forum wątek wirtualnego adresu.
Co sądzicie na ten temat, czy ktoś próbował i uważa, że to dobre rozwiązane dla nowej, rozwijającej się firmy, czy też małej, którą przedsiębiorca prowadzi w domu i nie chce rejestrować działalności pod swoim adresem? A może ktoś ma odmienne zdanie?

Dla tych którzy nie są wtajemniczeni, polecam wejść na stronkę i poczytać co nieco o samej idei wirtualnego adresu:

http://www.hubkolektyw.pl/oferta-cennik/wirtualny-adres

Być może to inicjatywa idealna właśnie dla Twojej firmy :)
Pozdrawiam :)

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: wirtualny adres, wirtualne biuro

Postprzez radeq » Śr kwi 30, 2014 7:46 am

Hmm. Ciekawe , a czy ktoś już korzystał z tego i może podzielić się swoją opinią na teat tego wirtualnego biura??

Postprzez Piotr » Pt maja 09, 2014 11:35 am

Moje zdanie jest takie, że jak nie musisz wynajmować stacjonarnego biura to nie wynajmuj. Lepiej wziąć wirtualne, są w pełni legalne, masz umowę, płacisz jakieś 140zl miesięcznie jak w OFFICEZONE i oprócz tego, że dostajesz adres to jeszcze obsługa obiegu dokumentacji Twojej firmy.

Postprzez Jobs » Śr lip 16, 2014 8:37 am

to w ogóle się tak da? Wydaje mi się, że tak czy inaczej rejestrując firmę trzeba podać rzeczywisty adres

Postprzez nest1345 » Pn lip 28, 2014 6:23 am

o kurcze, pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Ciekawe rozwiązanie, muszę doczytać : o wirtualnym adresie

Postprzez bartoszk » Wt maja 26, 2015 8:34 am

Da się i nawet jest to w pełni legalne :)
Ja w http://twojebiuro24.pl/ płacę 59zł miesięcznie i mam w tej cenie adres do rejestracji i korespondencji, odbieranie korespondencji i przesyłanie jej na mój domowy adres lub skanowanie. Dodatkowo za niewielką opłatą mogę wynająć biuro na godziny. Więcej mi nie potrzeba. Czy się opłaca? Wystarczy przejrzeć ceny wynajmu lokali usługowych i odpowiedzieć sobie na pytanie czy będąc freelancerem potrzebne nam biuro w którym i tak nas nie będzie...
A tak wygląda twojebiuro24 z którego korzystam:
Obrazek
Obrazek

Postprzez wirtualneadresy » Wt wrz 01, 2015 9:15 am

Polecam Wirtualne Biuro Wrocław | Wirtualny Adres Wrocław

Za jedyne 99zł miesięcznie możesz mieć adres do rejestracji firmy w prestiżowej lokalizacji we Wrocławiu na Powstańców Śląskich 98 lok. 312, do tego w tej cenie oferujemy również pełen obrót twoją korespondencją, czyli odbieranie, wysyłanie, skanowanie. Dodatkowym atutem jest program OnLine do fakturowania dla każdego Klienta oraz Panel Klienta.

Jeżeli potrzebujesz tylko adresu do korespondencji, to proponujemy opcję za 49zł

BIURO NA GODZINY
Oferujemy wynajem biura na godziny:
Cena 1h-25zł
kolejna następna godzina -20zł
Biuro na cały dzień (10h) - 140zł

Zapraszamy na naszą stronę www.wirtualne-adresy.pl

Kontakt:
tel. 533-064-277
e-mail: wroclaw@wirtualne-adresy.pl

Postprzez wirtualnebiuro » Pn wrz 14, 2015 9:25 am

Witam serdecznie,

Wirtualny adres dla firmy w prestiżowej lokalizacji- Kraków Rynek Główny 28, obsługa korespondencji, odbieranie i przesyłanie poczty, obsługa dedykowanej linii telefonicznej, przekazywanie informacji o bieżącej poczcie drogą e-mail, możliwość odbioru korespondencji w dowolnym punkcie Krakowa i okolic- to koszt 49zł netto/mies.
Do tego można dokupić prowadzenie księgowości, pomoc od A do Z w założeniu spółki, coworking, biuro na godziny, tłumaczenia przysięgłe, wielojęzyczne usługi HR. Udostępniamy nowoczesne, odpowiednio zabezpieczone, aplikacje księgowe (księgowość online) z bezpłatnym programem do przesyłania faktur. Cały czas Klient ma całodobowy podgląd swoich rozliczeń, logując się na Pulpit Menadżera. Stali Klienci mogą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych i finansowych oraz szeregu udogodnień dedykowanych młodym przedsiębiorcom.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na www.firmanarynku.pl
e-mail kontakt@firmanarynku.pl
tel. 12 44 31 400
GG 44905197

Powrót do Forum dla nowych firm