Zarejestruj

Własny sklep internetowy

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Re: Własny sklep internetowy

Postprzez liam » Wt sty 05, 2016 8:59 am

Ja się u nich dwa razy kontaktowałem z chłopakami ale też ani razu w ciągu tego roku współpracy nie z ich powodu, także jedna z niewielu porządnie wykonanych platform.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez sebix » Pn mar 06, 2017 10:40 am

Sklep internetowy pod potrzeby hurtowni zlecałem w http://gotoma.pl. Konsultowałem się ogólnie z programistami – freelancerami, a także z bardziej rozbudowanymi zespołami. Nikt nie dał mi tak dobrych warunków współpracy. Do tej pory korzystam z ich nadzoru technicznego. Sklep działa, obsługa wielu zamówień bez zarzutu, kontakt z programistami w zasadzie stały i zdecydowanie opłacalny. Można się w razie czego rozliczyć już po zakończeniu całego projektu.

Postprzez Chinesse » Śr mar 08, 2017 11:47 am

Dotpay jak najbardziej tak. Sprawdza sie u mnie w sklepie, to jedno, nie mam informacji, ze co sie sypie itd - to jest najważniejsze. I sama jak coś kupuję, to tez nie mam problemów z ich rozwiązaniem. Opłaty są ok, klienci zadowoleni, o to mi chodziło. Nie mam takich obrotów, zeby np. 0,3% robiło mi jakaś wielką różnicę jeśli chodzi o prowizję

Poprzednia strona

Powrót do Forum dla nowych firm