Zarejestruj

Własny sklep internetowy

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Własny sklep internetowy

Postprzez agnieszkan1 » So paź 24, 2015 2:38 pm

Zastanawiam się nad założeniem własnego sklepu internetowego. Obecnie prowadzę w swoim mieście stacjonarny. Jest to sklep z asortymentem dekoracyjnym dla domu, różne akcesoria, dodatki. Zastanawiam się nad formą płatności. Nigdy się tym nie interesowałam, ale kilku znajomych poleciło mi Dotpay, bo korzystają z niego przy płatności za zakupy. Poczytałam trochę na ich stronie, oferta jest naprawdę bogata i ciekawa. Wszystko bardzo profesjonalne Co myślicie? Dobry pomysł ten Dotpay? :)

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Własny sklep internetowy

Postprzez maxshop » Wt paź 27, 2015 6:24 am

Dotpay jak najbardziej warto. Tworzymy dla naszych klientów sklepy internetowe na oprogramowaniu Max Shop i z naszych obserwacji wynika, że znakomita ich większość ma podłączone właśnie te płatności.

Polecał bym jeszcze podłączenie PayPal. Nie będzie może za dużo w PL płatności ale nic to Cię nie kosztuje a warto klientowi dać taką możliwość.

Pozdrawiam Tomasz
Zespół MaxShop

Postprzez patrycja4659 » Pn lis 09, 2015 2:11 pm

Jeśli chodzi o wybór płatności on-line to jak najbardziej Dotpay. Osobiście korzystam od 2 lat oraz znam osoby, które używają i tylko na tym skorzystali. Duża oszczędność, niskie prowizje, obsługa kart płatniczych. Ogólnie bardzo profesjonalny serwis.

Postprzez bymi » Pn lis 09, 2015 10:03 pm

Także polecam Dotpay. Po kilku rozmowach udało mi się nawet wynegocjować pracę na innych warunkach niż przewidziane.

Postprzez szafa » Wt lis 10, 2015 6:13 am

muszę się zgodzić z poprzednikami :) dużo dobrego słyszałam o dotpay, wydaje mi się że dla klientów to też dobre rozwiązanie bo są łatwi w obsłudze i przejrzyści. i akcpetują chyba większość kart płatniczych, które posiadamy :)

Postprzez liam » Wt gru 15, 2015 1:30 pm

Jeśli przewidujesz inne to ja ze swojej strony PayU bym doradzał. Pracuję na sellingo/sellasist i integracja z PayU okazała się strzałem w dziesiątkę całkowitym, wszystko usprawnione i od kilkunastu miesięcy żadnej awarii.

Postprzez bymi » Śr gru 16, 2015 9:56 am

Każdy ma jakieś tam swoje doświadczenia. No ale ja jednak wolę zaufać sprawdzonemu przeze mnie operatorowi płatności, którego też można zintegrować bez problemu ze sklepem.

Postprzez rachelka » Śr gru 30, 2015 10:25 am

Z doświadczenia powiem, ze lepiej miejcie w zanadrzu jakiś dobry serwis komputerowy, czasem moze to bardzo uratować "tyly". :) My wspolpracowalismy z RediCreo kilka lat jak mieliśmy sklep i w razie "wu" zawsze byli i pomagali, podejrzewam ze ciezko by czasem bylo szukac gdzie jaki serwis itd, najlepsza jest stala wspolpraca

Postprzez Palaryna » Wt sty 05, 2016 2:36 am

liam, czy sellingo albo sellastist poza payU ma jeszcze coś takiego jak płatności zbierane i ze sklepu i allegro w jednym czasie? Czy też musiałabym mieć oddzielne dwa programy? mój koleżka miał i zachwalał...na jakiś czas zapomniałem o tym, aż się dziś okazało, że koleżka mi nie pomoże bo go w PL nie ma ;/

Postprzez MarcinProchowski » Wt sty 05, 2016 7:22 am

sellingo albo sellasist to dwie rózne od siebie oferty. pierwszy to oprogramowanie sklepu internetowego - drugi natomiast asystent sprzedaży. logiczne, że pierwszy nie ma zastosowania w przypadku allegro (choć uwzględnia zamówienia z innych platform tj allegro) ale głównie chodzi tu o sellasist i tu akurat się wypowiem jako użytkownik - hula aż miło. nie miałem jeszcze przypadku, żeby coś było pomieszane albo nie zaktualizowane. człowiek się nie mota czy wysłane czy nie, czy zrobione, odłożone itd bo wszystko ma ujęte w jednym miejscu.

Następna strona

Powrót do Forum dla nowych firm