Zarejestruj

Wysyłka w sklepie internetowym

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Wysyłka w sklepie internetowym

Postprzez MarcinProchowski » Wt gru 05, 2017 8:36 am

Panowie, podczas rozmowy wczoraj znajomy mi powiedział, że wysyłkę kurierem miał za 7 złotych. Prowadzi sklep internetowy, tak jak ja, od jakiegoś juz czasu. Nie pytałem o szczegóły, odebrałem to jako przechwałki bez pokrycia. Jednak z czystej ciekawości trochę dzisiaj pogmerałem po sieci i wygląda na to, że nie jest to takie niemożliwe. Jak u Was wygląda cennik wysyłek? Lub jakie są możliwości obniżenia go na codzień?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Wysyłka w sklepie internetowym

Postprzez liam » Pt gru 29, 2017 7:20 am

ogólnie wysyłki kurierskie z całą pewnością są o wiele droższe. nastomiast obniżać koszty się da bez problemu, na przykład inpostem w ramach paczkomatów, bo to już wychodzi taniej niż normalnie. ale jesli zależy ci na kurierze to masz wybór albo wybrać najtańszego i niekoniecznie rzetelnego, albo ewentualnie brokera kurierskiego. jakiegokolwiek kuriera mieć wtedy do wyboru to zawsze będzie taniej niż bezpośrrednio u niego.

Postprzez Palaryna » Pt gru 29, 2017 8:07 am

U brokera w którym mam wysyłki była ona za 7 zł ale to w weekend od czarnego piątku do cybermonday. Z racji że szukałem tyle aż mam jedną z najtańszych ofert przy wysokiej jakości obsługi to nie sądzę żeby gdziekolwiek indziej dało się taniej przesyłki ustalić. Zwłaszcza że raz na jakiś czas przeczesuje oferty żeby zobaczyć czy przypadkiem coś nowego się nie pojawiło na rynku.

Postprzez MarcinProchowski » Pt gru 29, 2017 8:30 am

Jeśli można, to namiar poproszę, nazwę chociaż to już sobie posprawdzam co i jak sam bo własnie o coś taniego i dobrego mi chodzi.

Postprzez Palaryna » Pt gru 29, 2017 12:47 pm

Chodzi o www.sendego.pl masz do wyboru w ramach tego DHL lub inpost, i tu albo kurier albo też paczkomaty więc tym lepiej. No i przejrzyste opłaty, bo po pierwsze jest cennik, a po drugie doładowuje się swoje konto przesyłając na nie kaskę a później tylko wybiera paczkę albo paczki które się chce nadać i odejmuje automatycznie z puli na tym właśnie koncie.

Postprzez liam » Pt gru 29, 2017 6:23 pm

Słyszałem, że to jeden z niewielu brokerów którym niewiele można złego zarzucić, dosłownie miesiąc temu zastanawiałem się czy by nie zmienić na nich właśnie ale muszę czekać do końca umowy u siebie. Aaa no i właśnie, zawalistym plusem jest to, że tam wystarczy się zarejestrować, nie wiąże cię żadna beznadziejna umowa trzymająca na siłę...

Powrót do Forum dla nowych firm