Zarejestruj

zakładanie firmy

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Re: zakładanie firmy

Postprzez klucznik » So gru 24, 2016 11:08 am

Najwięcej sądzę jest papierkowej roboty. Moja żona ma zamiar otworzyć swoją działalność w domu i byłyby to usługi krawieckie. Praktycznie wszytko ma już kupione, ponieważ szyje od dawna i całe wyposażenie ma od firmy Łucznik, ponieważ mówi, że jest najlepsza. Ostatnio dokupowałem jej nowy owerlok też właśnie od tej firmy. Myślę, że przed zakładaniem biznesu ważne jest rozplanowanie wszystkiego w czasie. pozwala to uniknąć niechcianych niespodzianek.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez rachelka » Cz lut 16, 2017 5:30 pm

Tak jak pisałam stres był, ale warto. Teraz właśnie uaktualniam pieczątkę na http://www.stampler.pl/, ponieważ zmieniła się jedna rzecz, a potrzebuję ją już za dwa dni i wiadomo informacje muszą się zgadzać. Planuje nawet otworzyć nową filię także biznes się rozwija.

Postprzez T85 » Wt lut 21, 2017 3:37 pm

Problemem może być duża ilość papierkowej roboty, wyobrażenia, czy dam sobie radę, czy nigdzie się nie popełni błędu i nie będzie się potem latać po urzędach z wyjaśnieniami. To ostatnie akurat można łatwo pokonać, z pomocą doświadczonych księgowych, albo odpowiednich programów, ja osobiście postawiłem na RESET2 po poleceniach od znajomych.

Postprzez filantrop » Wt mar 07, 2017 12:03 pm

A co sądzicie o sprawdzeniu kontrahentów? Znalazłem biuro bia.com.pl zajmuje się właśnie czymś takim i szczerze zastanawiam się teraz nad tym dość poważnie. Korzystał ktoś z takiej pomocy?

Postprzez rachelka » Wt maja 23, 2017 9:56 am

aaaa no i nazwa dla firmy! to jest dopiero prawdziwe wyzwanie! za zwykła, za wymyślna, za długa, za krótka, myślałam, że szału dostanę, na szczęście gotową nazwę też można sensownie kupić https://rmarket.pl/pl/jak-wybrac-gotowa-nazwe-dla-firmy-lub-produktu/2,10,34 i to się okazało dla mnie najodpowiedniejszym rozwiązaniem

Postprzez monika91 » Śr cze 14, 2017 8:04 am

Przy zakładaniu firmy jeżeli chodzi o problemy dla mnie wyzwaniem była też rekrutacja pracowników nie ukrywam, zupełnie nie wiedziała jak się za to zabrać, na jakie elementy stawiać, a zespół specjalistów w swoich dziedzinach trzeba było zbudować, zaczęłam szperać w sieci i tak trafiłam na https://www.people.com.pl/, rekrutacją zajęli się wzorcowo a ja miałam spokojną głowę i faktycznie na swoim zespole mogę polegać w 100%

Poprzednia strona

Powrót do Forum dla nowych firm