Zarejestruj

zakładanie firmy

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

zakładanie firmy

Postprzez filantrop » Cz mar 12, 2015 9:07 am

czy przy zakładaniu firmy mieliście jakieś trudności? coś sprawiło wam większy kłopot??

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: zakładanie firmy

Postprzez DoradcaFinansowy » Pt mar 13, 2015 8:02 am

Zakładanie firmy wymaga wykonania kilku formalności, zależy od formy prawnej na jaką zdecyduje się przedsiębiorca, więc zawsze mogą pojawić się jakieś komplikacje. Wiele informacji na temat zakładania firmy można znaleźć na forum

Postprzez rachelka » Wt mar 17, 2015 10:19 am

ja miałam przede wszystkim mega stresa!! że coś pomylę, coś przeoczę.... i znalazłam izi, które zajęło się wszystkimi formalnościami, teraz prowadza mi księgowość, firma się kręci, dzięki ekipie Izi za pomoc, bez nich na pewno nie dałabym rady! :)

Postprzez Diana21 » Wt lip 21, 2015 6:48 am

Oj też miałam stresa;) że coś pomylę lub o czymś zapomnę, dlatego pomogła mi kancelaria podatkowa zajęli się również księgowością, więc z tym mam spokój i mogę spokojnie zająć się biznesem;)
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez Rzepa » Cz lip 23, 2015 9:19 am

Czyli wychodzi na to, że więcej stresu, a mniej problemów?

Postprzez primesto » Wt lip 28, 2015 10:39 am

Wszystko zależy czy zgłosisz się do kogoś po pomoc. Pozwoli ci to unkinąć zbędnego stresu tak jak napisały koleżanki powyżej. Jeżeli jesteś zainteresowany to mogę ci zarekomendować tę firme :) http://primesto.pl/

Postprzez wirtualneadresy » Wt wrz 01, 2015 11:01 am

Wirtualne Biuro Wrocław zaprasza do skorzystania z usług wirtualnego biura. Po podpisaniu z nami umowy dostają Państwo adres do rejestracji firmy i adres do korespondencji. Bez dodatkowych kosztów, wysyłamy i skanujemy korespondencję.
Możliwość wykupienia samego adresu do korespondencji.

Jest to idealne rozwiązanie dla nowo powstałych firm, żeby zmniejszyć koszty wynajmu biura i podnieść prestiż firmy biorąc wirtualne biuro w renomowanej lokalizacji - obok Sky Tower

Postprzez T85 » Pt kwi 29, 2016 1:33 pm

Stres jest, ale tylko na początku, ale też zawsze można liczyć na pomoc - czy to biura rachunkowego, żeby w papierach był porządek, czy dedykowanych programów (ja osobiście korzystam z tych od RESET2 z Wrocławia i bardzo je sobie chwalę). Generalnie, jak jest pomysł, to moim zdaniem warto działać, stres jest na początku, ale tak jest wszędzie ;)

Postprzez Diana21 » Śr lip 13, 2016 5:56 am

miałam trochę problemów, ale miałam wsparcie biura Wiol, oni właśnie pomagają w takich kwestiach
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez Palaryna » Wt sie 16, 2016 4:26 am

Oczywiście, że jest stres jak np starasz się o dotacje, bo nie wiesz czy dostaniesz czy nie. Czy zostaniesz na swoich środkach czy jednak na starcie będzie prościej. Ale każdy stres można zminimalizować np ogarnięciem wcześniej godnego zaufania oprogramowania jeśli masz w zamiarze otworzyć sklep internetowy albo świetnego lokalu w dobrej cenie i lokalizacji jeśli to ma być sklep stacjonarny. Wtedy jak masz wszystko dopięte na ostatni guzik jest łatwiej znieść czekanie na decyzje w tylko jednej sprawie :) sam tak otwierałem sklep internetowy, wiedziałem skąd będę brał towar, oprogramowanie od esprzedaz.com, do tego zaufany współpracownik. Na koniec tylko wniosek o dotacje i się udalo stres zminimalizować do minimum :)

Następna strona

Powrót do Forum dla nowych firm