Zarejestruj

Zapisy na zajęcia do klubu fitness

Forum dla osób planujących założenie własnej firmy, dedykowane nowym firmom i osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Porady i wymiana opinii.

Zapisy na zajęcia do klubu fitness

Postprzez filantrop » Pn gru 08, 2014 11:28 am

Pomagam mojemu znajomemu przy zakładaniu klubu fitness i zastanawia mnie kwestia zapisu na zajęcia. Wystarczy rezerwacja telefoniczna czy warto wprowadzic rozniez jakies zapisy internetowe? jak to wyglada z waszego doswiadczenia?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Zapisy na zajęcia do klubu fitness

Postprzez klucznik » Pn gru 08, 2014 5:43 pm

ja w ogole zrezygnowałem z telefonicznej rezerwacji i przenioslem sie na frespo.pl. mysle ze klientom latwiej jest zapisywac sie przez internet zamiast dzwonic :)

Postprzez zarzadzaj1gip » Pt sty 22, 2016 7:39 pm

Warto usprawnić nie tylko kwestię zapisu na zajęcia, ale również działania całego klubu poprzez odpowiedni program do zarządzania. Pozwoli on obsługiwać karnety, szafki, rozliczać kasy i czas pracy pracowników, tworzyć raporty czy zarządzać rezerwacją. Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej http://gip.com.pl/ Zapraszamy!

Postprzez DAMIAN » Wt sty 26, 2016 2:13 am

Dobra była by opcja sprawdzania w internecie na stronie klubu fitness czy na dane zajęcia są miejsca, wtedy można by było dzwonić albo rezerwować online.

Postprzez FitPlanner » Pn paź 17, 2016 12:04 pm

DAMIAN napisał(a):Dobra była by opcja sprawdzania w internecie na stronie klubu fitness czy na dane zajęcia są miejsca, wtedy można by było dzwonić albo rezerwować online.

Taką funkcję posiada nasz serwis FitPlanner.pl, który jest wyszukiwarką zajęć i klubów sportowych(także szkół tańca i innych obiektów) z możliwością rezerwacji online miejsca na zajęciach, a ponadto użytkownik posiada możliwość sprawdzenia czy na dane zajęcia są jeszcze wolne miejsca ;) Ba! Nawet otrzymuje powiadomienie smsem w przypadku odwołanych zajęć, taka informacja jest również podana przy grafiku zajęć klubu :)

Użytkownicy w naszym serwisie odnajdują interesujące ich zajęcia sportowe, a tym samym klub otrzymuje nowych klientów. Z jednej strony to serwis dla użytkowników, ale także dla właścicieli i managerów obiektów sportowych, którzy mogą wykupić system rezerwacji online dla już obecnych klientów i nowych, którzy przychodzą poprzez nasz serwis FitPlanner.

Ale to nie wszystko, nasz system rezerwacji jest zintegrowany w czasie rzeczywistym z zainstalowanym systemem na stronie klubu, co zajmuje dosłownie chwilę jak i systemem rezerwacji na Facebooka. Tak, tak posiadamy 1 system rezerwacji, który obsługuje profile klubów w naszym serwisie FitPlanner, jak i na stronie klubu i na FanPage klubu na Facebooku.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu na stronie https://www.fitplanner.pl/biznes
FitPlanner.pl to największa w Polsce platforma umożliwiająca znalezienie zajęć sportowych w najbliższej okolicy użytkownika i zarezerwowanie na nich miejsca przez Internet.

Postprzez adamos » Wt maja 30, 2017 8:04 am

Moja znajoma ma system rezerwacji z mwizyta.pl i z tego co wiem jest bardzo zadowolona też nie ma żadnych abonamentów czy umów czasowych także dla firm to na pewno lepsza opcja.

Postprzez rachelka » Śr cze 07, 2017 10:48 am

adamos napisał(a):Moja znajoma ma system rezerwacji z mwizyta.pl i z tego co wiem jest bardzo zadowolona też nie ma żadnych abonamentów czy umów czasowych także dla firm to na pewno lepsza opcja.

Ciekawa opcja na pewno taki system rezerwacji, moja znajoma ma taką mini siłownię, wspomnę jej o tym.

Postprzez monika91 » Wt lip 11, 2017 11:19 am

obecnie taki system dla firm, które chcą się rozwijać to powinna być podstawa, ten z mwizyta faktycznie ciekawy, jeszcze bez umów długookresowych, nawet dla początkujących firm opcja świetna

Powrót do Forum dla nowych firm