Zarejestruj

Czy warto wprowadzić e-faktury?

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Czy warto wprowadzić e-faktury?

Postprzez graphcom » N paź 23, 2016 8:12 pm

Kiedy Kompania Piwowarska i Comarch rozpoczynały swój projekt, e-fakturowy rynek był jeszcze słabo rozwinięty, lecz dzięki technologii udało się wypracować innowacyjne i efektywne biznesowo rozwiązania. Jakie korzyści można odnieść wprowadzając e-faktury? Dowiedz się ze strony: http://graphcom.pl/aktualnosci/kompania-piwowarska-przekonaj-sie-dlaczego-warto-wprowadzic-e-faktury

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Czy warto wprowadzić e-faktury?

Postprzez T85 » Śr paź 26, 2016 3:00 pm

Można osiągnąć szereg korzyści, na różnych płaszczyznach, więc opcja e-faktur jest jak najbardziej warta uwagi. Część firm (np. operatorzy komórkowi) obniżają abonentowi o kilka PLN rachunek, jeśli ten skorzysta z e-faktury, zamiast wersji papierowej. Dbałość o środowisko ma tutaj niemałe znaczenie. Ale warto pamiętać, że nie tylko Comarch oferuje takie usługi, chcoiażby wrocławski RESET2 ma w swojej ofercie szeroką gamę tego typu produktów.

Re: Czy warto wprowadzić e-faktury?

Postprzez MarcinProchowski » Śr lip 12, 2017 11:15 pm

Mi się też podoba oferta www.bizin.pl. Nie tylko mają możliwość poza darmową wersją wykupienia abonamentu jeśli ktoś np potrzebuje obsługi faktur w innych językach czy walutach ale co dla mnie naistotniejsze - dobrze sobie radzi ze zmianami w prawie. Ciągle jest udoskonalany co już zdążyłem się przekonać na własnej skórze. W rankingu moim zajmuje zdecydowanie pierwsze miejsce.

Powrót do Ogólne forum firmowe