Zarejestruj

Darmowa platforma do wystawiania faktur

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Darmowa platforma do wystawiania faktur

Postprzez ksiegowy90 » Wt paź 21, 2014 11:25 am

Witam,
chciałbym zachęcić wszystkich do skorzystania i wyrażenia opinii na temat darmowej platformy do wystawiania faktur myinvoice.pl. Jest to relatywnie nowe przedsięwzięcie, cały czas pracujemy nad jej jakością. Wszystkie sugestie oraz uwagi będą podstawą ciągłego doskonalenia, a każda ocena zostanie wnikliwie przeanalizowana i wykorzystana do podjęcia działań poprawiających jakość aplikacji myinvoice.pl.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Darmowa platforma do wystawiania faktur

Postprzez adamos » Śr gru 17, 2014 2:31 pm

ja korzystam z innej platformy: bizin, jest w wersji bezpłatnej i płatnej-bardziej rozbudowanej. Generalnie polecam taką formę fakturowania, to proste i wygodne ;)

Postprzez magdaalena » Wt kwi 14, 2015 6:42 am

Polecam nawet nieco bardziej rozbudowane i sprawdzone narzędzie które jest opcja że także może być darmowe.
wFiram.pl to firma produkująca system w chmurze do samodzielnej księgowości i mają okres testowy za zupełną darmochę. Wiem bowiem sama kiedyś z tego skorzystałam okresu testowego. Potem jednak udało mi sie trafić na fajną promocję u jednej z firm hostingowych którzy dawali przez kilka miesięcy własnie ten pakiet ksiegowy jako bonus. Jeśli ktoś szuka fajnego oprogramowania to moge go śmiało polecić, ale warto poszukać promocji.

Postprzez T85 » Cz wrz 08, 2016 2:47 pm

Warto pamiętać, że są też rozwiązania od RESET2 z Wrocławia - może i nie są darmowe, ale na pewno są godne polecenia i warte wydanych na nie pieniędzy.

Postprzez MarcinProchowski » Pn lip 01, 2019 10:25 pm

Bizin.pl też jest w dwóch płatnych wersjach ale jest tez i darmowa, myślę, że warto zobaczyć chociaz orientacyjnie. Również dostępny jako platforma do logowania, a nie instalacji i bardzo dobrze sobie radzi ze zmianami w prawie, a tych co raz więcej i niestety dość chaotycznych, więc taki program na wagę złota.

Postprzez liam » Śr lip 10, 2019 7:15 pm

Hej, ja aktualnie mam w swoim oprogramowaniu problem z importowaniem baz danych kontrahentów i stanów magazynowych. To jeszcze nie byłby czynnik decydujący ale okazało się, że nie mogę eksportować danych do comarch więc jestem zdecydowany na zmianę. Jak w tym Twoim z eksportem do programów księgowych?

Postprzez MarcinProchowski » So lip 13, 2019 8:29 am

Rozumiem, że ten comarch to program księgowy właśnie? :D sorki, nie mam z tym do czynienia ale tak eksportować można bo u mnie się to dzieje. Na większe problemy techniczne nie narzekam, właściwie w trakcie korzystania nie trafiłem jeszcze, żeby coś akurat wtedy nie działało. Ewentualnie przerwy techniczne ale z informacją uprzedzająca o tym fakcie. Poza tym szczególnie nie ma czego się bać bo zapewniano mnie i wierzę, ze tak własnie jest, że wszystkie dane mają wiele kopii zapasowych.

Postprzez Palaryna » N lip 14, 2019 9:31 pm

Na zabezpieczenia to absolutnie nie można u nich narzekać. Pod tym kątem dobierałem nowe opro i wybrałem ich tuż po tym jak moje ex-opro zafundowało mi osiwienie poprzez problem z serwerami i karygodnym przechowywaniem wrażliwych danych. W bizin całkiem poważnie to wygląda akurat. RODO no to wiadomo, że standard bo muszą ale już nie muszą przecież non stop trzymać informatyków na czatach, żeby zadziałali jak coś się dzieje a tak jednak robią. Wielokrotne kopie zapasowe, szyfrowanie i aktualizacja to też norma. Bezpieczne serwery i te wybory które zaważyły na mojej decyzji o korzystaniu z ich usług - jak to się określa "najbezpieczniejszy system serwerowy na świecie" FreeBSD. I działanie na MySQL.

Powrót do Ogólne forum firmowe