Zarejestruj

działalność

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

działalność

Postprzez adriano1531 » Pn sie 17, 2015 1:46 pm

Witam ,od pewnego czasu planuje otworzyćwłasną działalność- CATERINGI głównie rozwóz . Ja osobisci prawka nie posiadam co wiąże sie z tym ze nie bede mogl sobie wziac samochodu firmowego na dotacje ,prwawda?
Planuje Wynająć lokal tylko z kuchnią.
Ale na start chciałbym zaczerpnąć dotacji , jak mi radzicie z urzedu pracy czy z unijnych pieniedzy?
i opowiedzcie mi jak to wyglada . jak bym musial zaczac .

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: działalność

Postprzez piedestal » Śr sie 19, 2015 10:20 am

Możesz próbować w urzędzie pracy ale z tego co wiem nie tak łatwo jest uzyskać dotację tym sposobem
Zapraszam:
https://biznesowofinansowo.wordpress.com/

Re: działalność

Postprzez T85 » Pt mar 24, 2017 3:27 pm

Z UP, jeśli się nic nie zmieniło, można dostać około 18K PLN. Nie wiem, na ile Ci to wystarczy w takiej działalności, jaką chcesz założyć, koszty wynajęcia lokalu i jego wyposażenie mogą być dość sporymi kwotami. Na pewno w takiej kwocie spokojnie znajdziesz kompletne oprogramowanie do firm - ja osobiście korzystam z rozwiązań od RESET2 z Wrocławia

Powrót do Ogólne forum firmowe