Zarejestruj

Fryzjer - udogodnienia dla klientów

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Fryzjer - udogodnienia dla klientów

Postprzez klucznik » Pn lut 09, 2015 2:18 pm

Jestem wspolnikiem salonu fryzjerskiego. ogolnie prowadzeniem zajmuje sie moja wspolniczka, ja bardziej jestem inwestorem, ale zastanawiamy sie wspolnie nad wprowadzeniem pewnych udogodnien dla klientow. chcemy celowac raczej w bogatsza klientele, wiec wiadomo, mamy juz kawe/herbate dla klientow jakies dodatkowe zabiegi w gratisie, zrobilismy kacik dla dzieci, zeby mialy sie czym zajac jak mamy sie strzyga. szukamy czegos jeszcze. macie jakis pomysl na to, co mozna jeszcze wprowadzic zeby czyms zachecic klientow?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Fryzjer - udogodnienia dla klientów

Postprzez anetka » Wt lut 10, 2015 1:02 pm

może jakieś karty stałego klienta albo coś w tym stylu? dla pań, które regularnie was odwiedzają wydrukować jakieś eleganckie karty imienne. mogłyby liczyć na zniżki albo dodatkowe zabiegi. moglibyście też organizować losowania, np. wylosowana klientka nie płaciłaby za strzyżenie itp.

Postprzez filantrop » Wt lut 10, 2015 1:36 pm

salon, do ktorego ja chodze ma wprowadzone umawianie wizyt przez booking-please i dla mnie to jest super. o wiele wygodniej jest mi zamowic sobie wizyte przez internet i na spokojnie zastanowic sie nad tym, ktory termin mi pasuje, zamiast dzwonic :)

Postprzez Diana21 » Wt kwi 21, 2015 7:44 am

Jeśli sa to ekskluzywni klienci, to możesz w salonie mieć katalogi innych firm, na zasadzie wzajemnego promowania się. Myśle, że takie klientki z chęcią podczas "cięcia" pooglądałyby katalog z biżuterią, akcesoriami do domu czy ubraniami. Miałyby takie 2w1, możesz też np. zakupić 2-3 tablety właśnie do korzystania przez klientów z internetu.
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez kleo12 » Wt lis 17, 2015 12:20 pm

ja korzystałabym z kart stałego klienta :)

Postprzez zarzadzaj1gip » Cz lis 19, 2015 2:55 pm

Jeśli jeszcze nie macie, to płatność kartą, w wielu salonach brakuje tego;) karta stałego klienta to też świetny pomysł.

Postprzez tomwiel » Pt gru 04, 2015 10:19 am

anetka napisał(a):może jakieś karty stałego klienta albo coś w tym stylu? dla pań, które regularnie was odwiedzają wydrukować jakieś eleganckie karty imienne. mogłyby liczyć na zniżki albo dodatkowe zabiegi. moglibyście też organizować losowania, np. wylosowana klientka nie płaciłaby za strzyżenie itp.

fajny pomysł ;)
i do tego może jakaś droższa prasa w salonie? Takie eleganckie, grubsze czasopisma, a nie cieniutkie i najtańsze plotkowce? ;)

Powrót do Ogólne forum firmowe