Zarejestruj

integracja pracownikow

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Re: integracja pracownikow

Postprzez mateuszuu » Wt paź 04, 2016 9:29 am

Różnorodność, najważniejsza jest różnorodność. Czyli wiadomo od czasu do czasu wyjście gdzieś, ale też liczy się motywacja w biurze, finansowa i poza finansowa. Czy w waszych firmach zamawiane są soki albo owoce dla pracowników?? Chodzi mi o coś takiego: http://www.takeafruit.pl/ To jest moim zdaniem ciekawe !

Doradca reklama

Podpowiadam

kredyt dla firmy

Postprzez poster » N lis 06, 2016 12:35 pm

Uważajcie na takich integracjach. U mnie w byłej firmie okazało się, że podczas takich imprez zawsze coś ginęło. Szef zatrudnił detektywa z topdetektyw, oczywiście nikt nie wiedział i wyszło kto, co kiedy. Integracja jest super, ale niekoniecznie w siedzibie firmy.

Postprzez miroon » Wt lis 29, 2016 1:31 pm

Najlepiej, gdy integracja następuje łącznie ze szkoleniem. :-)
Ostatnio miałem okazję brać udział w grze strategicznej "Doceniń konflikt - komunikacja nastawiona na współprace w firmie" - http://kontraktosh.pl/program-rozwojowy/docenic-konflikt-komunikacja-nastawiona-wspolprace-firmie/
Świetna sprawa. Zebraliśmy się w ponad 100 osób w sali szkoleniowej i mieliśmy do rozwiązania kilka problemów, które rzeczywiście mogłyby się wydarzyć w naszej firmie. Mieliśmy okazję nie tylko się lepiej poznać i sprawdzić, jak każdy z nas zachowałby się w konkretnych sytuacjach, ale też dobrze bawić!

Postprzez adamos » Śr mar 01, 2017 10:12 pm

a większość to babki czy faceci? można zorganizować jakąs projekcje meczyku np. albo filmu. połączonego z plenerową imprezą. tylko to już chyba trzeba mieć licencje. jak coś to można się zoreiintować w licencjefilmowe.pl

Postprzez kern » Cz kwi 06, 2017 8:59 am

Najlepiej jest zorganizować jakiś ciekawy wyjazd w miejsce, w którym wszyscy będą mogli jednocześnie odpocząć, ale również i świetnie się bawić. Według mnie najlepsze połączenie tego typu gwarantuje ośrodek Zielona Polana znajdujący się na Podkarpaciu, nad rzeką San. Jest to bardzo piękne miejsce, więc każdy kto zechce odpocząć będzie tam czuł się wspaniale. Nie oznacza to jednak, że osoby które lubią duże atrakcje będą się nudzić. Podczas wyjazdu mamy bowiem do dyspozycji całą masę różnych aktywności, których będziemy mogli się podjąć. Jednymi z najciekawszych są chociażby rafting (spływy pontonami po rzece) czy też chociażby loty motolotnią. Każdy z pewnością znajdzie coś w sam raz dla siebie, więc pracownicy będą zachwyceni.

Postprzez Periat » Pn maja 22, 2017 8:54 am

My z firmą byliśmy w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Zajeździe Jurajskim. Znajduje się on w Podlesicach (niedaleko Zawiercia) i muszę przyznać, że bardzo mi się tam podobało :D Do dyspozycji mieliśmy wiele atrakcji, więc nikt się nie nudził. Do tego piękna okolica, warto pojechać!
https://swiatbiznesublog.wordpress.com/

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne forum firmowe