Zarejestruj

integracja pracownikow

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

integracja pracownikow

Postprzez monika91 » Wt sie 25, 2015 12:14 pm

Dostalam polecenie od prezesa, zeby zorganizowac integracyjny wypad pracowniczy. Dal mi wolna reke, powiedzial,ze kazdy dzial w tej firmie przechodzil przez taka integracje na poczatku i to bardzo duzo daje, a pozniej bedzie nam sie lepiej wspolnie pracowac. Robiliscie cos takiego u siebie w pracy? Bo zupelnie nie mam pomyslu. Wyjscie na piwo to marna integracja w oczach szefa :evil:

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: integracja pracownikow

Postprzez filantrop » Cz sie 27, 2015 12:56 pm

Moze ciezko w to uwierzyc, ale sa lepsze rzeczy do robienia niz pojscie na piwo. :lol: u na sw firmie prezes tez organizuje takie wypady integracyjne z pomoca http://endorfins.pl/ Maja takie pomysly, ze dzieki nim mlodzi ludzie nie przestana mnie zaskakiwac

Postprzez budzich » Śr wrz 02, 2015 8:49 am

Najlepiej sprawdzają się wyjazdy integracyjne, ale nie po to żeby pić cały weekend, ale żeby razem coś zrobić, wziąć udział w jakiś grach i poprzebywać ze sobą w neutralnym środowisku. Tak była w Rzeszowie 2 miesiące temu jak moja firma pojechała na weekend do hotelu Ferdynand. Mieliśmy zorganizowane zabawy, wyjścia na miasto i gdyby nie fakt, że to jednak ludzie z pracy to powiedziałby że to był najlepszy wypad w moim życiu :)

Postprzez zarzadzaj1gip » Cz lis 19, 2015 3:10 pm

Może jakieś wyjście na paintball, a potem grill, ale to oczywiście nie przy takiej pogodzie jak teraz, latem łatwiej coś wymyślić, zimą jest mniej możliwości;)

Postprzez monika91 » So lis 21, 2015 3:05 pm

budzich napisał(a):Najlepiej sprawdzają się wyjazdy integracyjne, ale nie po to żeby pić cały weekend, ale żeby razem coś zrobić, wziąć udział w jakiś grach i poprzebywać ze sobą w neutralnym środowisku.

zgadzam się z tym w 100%. Takie wyjazdy naprawde dużo dają. U mnie w firmie był organizowany taki wyjazd do hotelu Młyn Kolekotki na Warmii i Mazurach. Braliśmy tam udział w wielu grach integracyjnych co nas do siebie zbliżyło. Wieczorem wiadomo, mała imprezka, bawiliśmy się bardzo dobrze, więc myślę że warto organizować takie wyjazdy.

Postprzez hollafool » Wt lis 24, 2015 10:04 am

A masz jakiś budżet firmowy na ten wypad? Jakiś dwudniowy wyjazd z grą terenową, zabiegami w spa i nocnym densingiem powinny Was zgrać dobrze zgrać na długi czas.

Postprzez rachelka » Wt lis 24, 2015 12:23 pm

Potwierdzam, wyjazd do SPA jest super opcją na integrację. My byliśmy teraz w Opolu w Arkadia SPA. Ze wszystkich naszych wyjazdów ten chyba będę wpominac najlepiej

Postprzez ezawada » Pn lis 30, 2015 9:55 am

Rzeczywiście są fajne pomysły i miejsca na integrację, ale liczą się również inne rzeczy, np. premie czy podarki dla pracowników. U nas teraz była fajna akcja i zamówiono z Take a Fruit prezentowe kosze owocowe. Bardzo fajna sprawa, wszyscy się ucieszyli, bo to ładne podziękowanie jest za całoroczną pracę. No i przy tym można sobie poprawić zdrowie 

Postprzez kawollo » Pn gru 07, 2015 12:51 pm

premie, prezenty na swieta obowiązkowe. ale integracja raz na pol roku to jest minimum moim zdaniem, jesli masz zaplecze budżetowe na takie akcje to nie żałuj, bo zgrany zespół to dobrze pracujący zespół, niestety wielcy managerowie tego często nie rozumieją ... :P

Postprzez poster » Śr gru 09, 2015 2:35 pm

My jeździmy do Warszawy raz na pół roku, zazwyczaj jest tam coś do zrobienia w Stolicy (bo my jestesy filią po prostu) i nas szefostwo zbiera z tych wszystkich filii, zazwyczaj nocujemy w Rialto, wiec bardzo luksusowy hotel, z tego co wiem to był pomysł HRów, żeby zwiększyc nasze 'morale', bo czujemy sie traktowani bardzo dobrze (nie zaprzecze!) no i jakieś tam aktywnosci zawsze tez nam wymysla.

Następna strona

Powrót do Ogólne forum firmowe