Zarejestruj

Jak reklamować się i szukać zleceń w Internecie?

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.
Posty: 5
Dołączył(a): Cz maja 07, 2015 7:21 am

Jak reklamować się i szukać zleceń w Internecie?

Postprzez SzybkiFachowiec » Cz maja 07, 2015 7:30 am

Obrazek

Jeśli prowadzisz własny punkt usługowy, z pewnością nie raz zastanawiałeś się, jak być bardziej widocznym dla potencjalnych klientów. Stwierdziłeś, że szyldy reklamowe i ulotki nie wystarczą. Zdecydowałeś, że musisz promować się w Internecie. Bardzo słusznie. W tej chwili przeglądarki i wirtualne bazy firm są odpowiednikiem dawnych książek telefonicznych i drobnych ogłoszeń w prasie lokalnej. W sieci toczy się prawdziwa walka o klienta. Co zrobić, żeby nie znaleźć się na przegranej pozycji?

Własna strona www, pozycjonowanie czy reklama sponsorowana w sieci Google na pewno okażą się przydatne, jednak wymagają stosunkowo wysokich nakładów finansowych, na które drobni usługodawcy nie mogą sobie pozwolić. Co jest alternatywą? W pierwszej kolejności warto opublikować swoje dane kontaktowe w internetowych bazach firm. Dzięki temu potencjalni klienci będą mogli odnaleźć nas w sieci. Nie mamy jednak żadnej gwarancji, że ktoś zapozna się bliżej z naszą ofertą.

W dobie tak silnej konkurencji należy wziąć sprawę w swoje ręce i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Rozwiązaniem, które idealnie się do tego nadaje są platformy dla usługodawców i usługobiorców, które umożliwiają pierwszym stworzenie własnego profilu czy wizytówki, zaś drugim - opublikowanie zlecenia i poszukiwanie fachowców.

Tego typu serwisem jest szybkifachowiec.pl. Potencjalni klienci mogą publikować na portalu otwarte zapytania ofertowe, skierowanie do specjalistów z bazy. Aby uzyskać dostęp do zleceń i móc złożyć swoją wycenę, wystarczy zarejestrować się w serwise i doładować konto. Co ważne, sama rejestracja jest darmowa. Możemy najpierw przejrzeć listę dostępnych zleceń, a dopiero w momencie, gdy któreś z nich nas zainteresuje, wykupić odpowiednią liczbę kredytów i wysłać swoją ofertę usługodawcy. Co ważne, nasze konto zostanie obciążone tylko w przypadku, gdy oferta zostanie wybrana przez Klienta.

Plusem serwisu szybkifachowiec.pl są pojawiające się na profilu punktów usługowych pozytywne opinie klientów. Dzięki nim fachowcy budzą większe zaufanie, zaś ich oferty stają się bardziej atrakcyjne.

Szybkifachowiec.pl to idealne rozwiązanie dla osób, oferujących usługi w zakresie naprawy sprzętu komputerowego, RTV i AGT, sprzątania czy przeprowadzek. Warto zajrzeć do bazy zleceń na stronie http://www.szybkifachowiec.pl/, przejąć inicjatywę i nawiązać kontakt z potencjalnymi klientami.

Obrazek

Doradca reklama
 
Posty: 344
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 9:29 am

Podpowiadam

Powrót do Ogólne forum firmowe 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość